VVovk не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Grunhelm GEB4-12E, Котел електричний Grunhelm GEB4-12E, Замовлення №3472801

ніколи не купуйте в цьому магазині! великі проблеми з поверненням товару!
Відповідь представника «STYLUS»
VVovk, добрий день! Нам дуже шкода, що досвід співпраці з нашим Інтернет-магазином не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Однак, звертаємо Вашу увагу на те, що повернення здійснюється в рамках чинного Законодавства України, ст. 9, п.1 Про Захист Прав Споживачів. Повернути або ж обміняти товар можна протягом 14 днів за умови, якщо збережено товарний вигляд, плівки, пломби та ярлики, а також, якщо товар не був у використанні. Слід відмітити, що оператор сервісного центру повідомив Вас, який день являється останнім для повернення товару у встановлений Законодавством України термін, однак, Ви звернулись до нас після того, як цей термін було вичерпано. Тому, на жаль, Вам було відмовлено у поверненні товару. Попри Ваш негативний зворотній зв'язок, ми щиро бажаємо Вам отримувати в подальшому тільки позитивні емоції від покупок!
mmm mmm рекомендує цей магазин

Купив: Варильна поверхня газова Samsung NA75J3030AS, Замовлення №3366208

Хотіла саме цю модель, дуже задоволена.
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Таня Довгорук рекомендує цей магазин

Купив: Пароочищувач Karcher SC 2 EasyFix (1.512-063.0), Замовлення №3493538

Взяла пароочищувач на подарунок. У відділенні чудовий продавець-консультант запропонувала включити та перевірити. Тільки ми не заливали воду, так як це подарунок, тому не вдалось перевірити нормально. Індикатори світились, в роботі зможемо подивитись 31 грудня)
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день, Тетяно! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Natalia рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (Global), Замовлення №3498530

Моє замовлення №3498530 було оформлене ввечері 10 грудня та отримала я його вже 11 грудня кур?єрською доставкою по Києву. Потрібно було швидко, так і сталося. Отримала чек, гарантію та приємні враження. Дякую.
Відповідь представника «STYLUS»
Наталіє, добрий день! Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Gennadiy Sydorenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Кавоварка Melitta Solo Frosted Black E950-544

Вибрав STYLUS за відгуками, що не відповідає дійсності. Повний ігнор покупця. Замовлення 04.12, але відправка 06.12. Станом на 14.12 жодних ознак діяльності від магазина.
Відповідь представника «STYLUS»
Gennadiy, добрий день! Приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! З Вами вже зв'язався наш менеджер для можливого врегулювання питання. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Відділ роботи з клієнтами магазину, на відміну відділу продаж, знається своїй роботі. Не встиг знайти альтернативний магазин, як було запропоновано компромісне рішення і за добу я власник чудової (рекомендую!) кавомашини.
16 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «STYLUS» відповів на коментар Gennadiy Sydorenko
Добрий день, Генадій! Нам дуже приємно, що Ви залишили зворотній зв'язок по результатам врегулювання Вашого питання. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами та бажаємо , щоб покупка радувала довгі роки! :)
18 грудня 2023 Відповісти
Олена421 рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки Remington HC5810, Замовлення №3491759

Моє замовлення №3491759 Конкурентна ціна, якісний товар, ввічливе обслуговування
Відповідь представника «STYLUS»
Олено, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас! :)
Ольга Камина рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 40mm Black (SM-R930NZKA), Замовлення №3471762

Моє замовлення # 3471762 Чудове враження про магазин.
Відповідь представника «STYLUS»
Ольго, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Андрій Тарантюк рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Мережевий фільтр Defender S418 1.8 m 4 розеток switch white , Замовлення №3487424

Моє замовлення N: 3487424. Замовляв на Стилусі мережевий фільтр Defender S418 1.8 m 4 розеток switch white і залишився дуже задоволеним. Менеджер одразу зі мною зв’язався, проконсультував і в зазначений термін фільтр був у мене. Робота магазину чудова. Сам фільтр працює чудово, зроблений якісно. Загалом сміло рекомендую фільтр і сам магазин.
Відповідь представника «STYLUS»
Андрію, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
В1тал1й рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station, Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №3489876

замовив на сайті - перевірив та отримав в магазині без додаткових оплат за доставку та переказ коштів, в комплекті заповнений гарантійний талон від магазину на 12 місяців. Рекомендую
Відповідь представника «STYLUS»
Віталій, добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Оксана Колесник рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Халабуда FUTUFU kids ПРОВАНС (04892), Замовлення №№3467465

Шукала подарунок на Миколая онучці. Це був картонний будиночок . STYLUS запропонував найнижчу ціну . Доставка безкоштовно. Замовлення прийшло вчасно ,. то ж Миколая не підвели . Радості не було меж . Не вперше роблю замовлення у STYLUS. Термін, ціна, якість відповідно опису і умовам . Рекомендую .
Відповідь представника «STYLUS»
Оксано, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка приносила Вам виключно позитивні емоції!