Затуливітер рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy Buds Live Mystic Black (SM-R180NZKA, Навушники TWS Samsung Galaxy Buds Live Mystic Black (SM-R180NZKA), Замовлення №3461733

Треба бути уважним коли купуєш частинами. Магазин додає до ціни пакет "Легкий старт" блищько 170 гривен. А так все норм
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. В свою чергу, ми обов'язково докладемо максимум зусиль, аби покупки в нашому магазині приносили нашим клієнтам тільки позитивні емоції!
Дмитро Наскальний рекомендує цей магазин

Купив: Hop-Sport Elitum 2х21кг, Замовлення №3454221

Моє замовлення №3454221. Товаром повністю задоволений, якість гантелей чудова. Вони приїхали у відділення магазину на два дні раніше, чим обіцяли. Це дуже сподобалось, адже хотві отримати їх якнайшвидше. В магазині були приємні консультанти, які розпакували всі коробки з блинами, щоб перевірити їх цілісність, а потім все ідеально запакували назад, були привітні та доброзичливі. РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «STYLUS»
Дмитро, добрий день! Дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Serhii рекомендує цей магазин

Купив: ASUS TUF 850W 80+ Gold (TUF-GAMING-850G), Замовлення №3444547

Моє замовлення №3444547. Магазин відправив у вказані терміни. За рахунок того, що товар подешевшав, поки його очікував, повернули ріщницю у вартості. Магазин класний, рекомендую
Відповідь представника «STYLUS»
Serhii, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів !
Music Twins рекомендує цей магазин

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Smart Scale 2, Замовлення №3470566

Все швидко, чисто без зайвих непотрібних "сервісів". Рекомендую.
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Раді старатись для Вас! :)
Lubomir Petrovich рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон realme C51 4/128GB Mint Green, Замовлення №3468227

Замовлення # 3468227 виконано швидко і в терміни все як в описі ,товаром задоволений , дякую,рекомендую
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день, Любомир! Ми вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка приносила Вам лише позитивні емоції!
Стрельникова Леся Ніжин рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Біологічно-активна добавка Solgar Витамин D3, холекальциферол (Vitamin D3, Cholecalciferol), 5000 МЕ, 100 капсул (SOL19377), Біологічно-активна добавка Mason Natural Лецитин с водорослями, витамином B6 и яблочным уксусом (Lecithin with Kelp, B6 Plus Cider Vinegar Ex, Замовлення №3459439

Все прийшло вчасно, товар був за суперовою ціною...покупкою задоволена)))
Відповідь представника «STYLUS»
Леся, добрий день! Щиро дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Інна Крещенко рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Дитяча побутова техніка Smoby Пилосос Ровента. Прибирання зі звуковими та світловими ефектами (330220), Замовлення №3451535

Магазин Stylus це супер зручно, адже безкоштовна доставка, завжди безліч знижок. Цього разу купувала подарунок від Миколайчика. Всім задоволена, а головне гарною знижкою і безкоштовною доставкою!
Відповідь представника «STYLUS»
Інно, добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Андрій Столяр24 рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 43C645, Замовлення №3440643

Моє замовлення №3440643 магазином STYLUS було опрацьовене протягом години, товар був в наявності та ціна відповідала заявленій на сайті. Оператор докладно розповіла умови купівлі та отримання товару. В результаті покупки через кілька днів я забрав у відділенні Нової Пошти свій телевізор TCL 43C645. Дякую магазину STYLUS за гарне відношення до покупців та низькі ціни на товари. Все супер!!!
Відповідь представника «STYLUS»
Андрію, вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки!
Mykola Mazurkevych рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Мишка Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559), Замовлення №3464541

Відповідь представника «STYLUS»
Mykola, вітаємо! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас!
Тетяна Проців рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №3457276

Відповідь представника «STYLUS»
Тетяно, добрий день! Щиро дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!