Andrii не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Фритюрниця Tefal FF230831

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «STYLUS»
Andrii, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро, що досвід співпраці з нашим Інтернет-магазином не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Прохання, будь ласка, вказати № Вашого замовленя.
Замовлення №3469397
11 грудня 2023 Відповісти
Vitaliy Shepel не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №3489126

Відповідь представника «STYLUS»
Vitaliy, добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності! З Вами вже зв'язався наш менеджер для надання інформації згідно Вашого замовлення, а також для можливого врегулювання питання. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Перетелефонували , вибачилися , зробили знижку 100грн , і на тому дякую
23 лютого 2024 Відповісти
AKM333 рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB (FX506LHB-HN323), Замовлення №3484230

Дуже крутий сервіс, ціна і наявність відповідала дійсності! Відправили в день замовлення, про всі оплати накладним платежем попередили. Пропонували заїхати в їхні точки, та отримати товар на руки. Товар отримав, все як домовлялися! Дуже задоволений, всім рекомендую.
Відповідь представника «STYLUS»
AKM333, добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас! :)
Елена Плаха рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №3484764

Відповідь представника «STYLUS»
Олено, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нехай співпраця з нашим Інтернет-магазином завжди приносить Вам лише позитивні емоції! :)
Марина Сулима рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Стакан для віскі Bohemia Quadro 340 мл 6 шт (2K936/99A44/340/6), Замовлення №3484552

Відповідь представника «STYLUS»
Марино, добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. Нехай покупка приносить Вам лише позитивні емоції! :)
Виталий Вяткин рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO w/ Heatsink 2 TB (MZ-V8P2T0CW), Замовлення №343494105

После оформления заказа менеджер связался в течение 10 минут, предупредил что в пункте выдачи будет после 17.00. В 17.20 пришло уведомление, что SSD можно получить. На месте распаковали и осмотрели на предмет соответствия, оплата через кассу, чек и гарантия прилагаются. На следующий день установил накопитель в компьютер, проверил программой Samsung Magician, всё в норме.
Відповідь представника «STYLUS»
Віталій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Viktor Buchkovskyy рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung EVO Plus 2 TB (MZ-V7S2T0BW), SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB (MZ-V7S2T0BW), Замовлення №3485810

Товар належної якості, ціна відповідала заявленій. Надіслали оперативно.
Відповідь представника «STYLUS»
Viktor, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Анастасія рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №3476584

Купували SSD. Упаковка була ціла, пломби на місці. Дякую за швидку доставку!
Відповідь представника «STYLUS»
Анастасіє, добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Natalya Borodina рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Alpine Blue, Замовлення №3484017

Відповідь представника «STYLUS»
Вітаємо, Natalya! Щиро дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
snpy78 рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: чашка для чаю Vittora Чашка VT-C-238420 Зимова пісня 420 мл, Замовлення №3480889

Чашка чудова, дякую Stylus, що товар був у вас в наявності та я придбала
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за приємний відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)