Sergey Tarasov рекомендує цей магазин
24 грудня 2018

Купив: Смартфон HUAWEI P smart+ 4/64GB Black (51092TFB), Замовлення №96993

Огромное спасибо. Отличный сервис, наличие товаров, цена. Смартфон купил для жены. Она счастлива. А если счастлива она, то и в доме все замечательно. Еще раз спасибо.
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо, що обрали нас. Приємно отримати такий відгук. Приємних покупок. ! З повагою, інтернет-магазин Redprice
Perchini рекомендує цей магазин
3 грудня 2018

Купив: Пылесос для золы ADLER AD 7035, Замовлення №64585349

Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за покупку та приємні слова. Надіємося на подальшу співпрацю. З повагою, інтернет-магазин Redprice
s.soldatov не рекомендує цей магазин
28 листопада 2018

Хотів купити: Кухонная мойка Teka Clivo 50 S-TQ 40148010, Замовлення №65032968

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

В магазине указано что товар в наличии. Однако, по факту они привозят товар под заказ в течении 10 дней. вместо "под заказ" интернет-магазин указывает "в наличии"
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо вам за відгук.Терміни відправки обговорюються з менеджером під час оформлення замовлення.Товар знаходиться в наявності на центральному складі, замовлення обробляють у порядку черги.Тому терміни відправки можливі 7-9 робочих днів.
Konstantin Sokolovsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 листопада 2018

Хотів купити: Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-M50x Black

Хотел заказать данный товар в этом магазине! Продавец начал уходить от ответа о гарантии и сроках доставки.
Неlen не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2018

Купив: Kerher Sc 3 easyfix premium

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Делала заказ в магазине, никому не советую это магазин! Указанные сроки указали 3-5дней, через 8 дней только отправили, после нескольких звонков. Девушка которая берет трубку в магазине, а она там одна, хамит, бросает трубку, не отвечает на поставленные вопросы, добиться ничего нельзя.
Dmytro Golub рекомендує цей магазин
12 жовтня 2018

Купив: Стаціонарний підсилювач для навушників Sennheiser GSX 1000, Замовлення №61031886

Все добре, гарантійне обслуговування в Польщі в моєму випадку. незручно, але ціна товрау значно нижча :)
CustomerG рекомендує цей магазин
10 жовтня 2018

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №60806715

Доволен своей покупкой. Хорошая компания для заказа товара, с очень хорошими ценами.
Lev Alex рекомендує цей магазин
23 вересня 2018

Купив: Сушка Zelmer ZFD2050W, Замовлення №59891418

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Заказал сушку, очень доволен своим заказом. При звонке в магазин менеджер Юлия очень хорошо проинструктировала и дала советы по выбору оптимальной модели, так как брал для подарка. Сделал полную предоплату и не подвели. Готов порекомендовать этот магазин.
Demetrus не рекомендує цей магазин
20 вересня 2018

Купив: Міксер Grundig HM 7680

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, повернення товару, сервісна підтримка

Под заказ был куплен миксер Grundig. Миксер должен был быть немецким, но оказался made in China, о чём продавец скромно умолчал. Через две недели миксер отказался включаться. Миксер был отправлен по гарантии 3 августа. 20 сентября о нём ни слуху, ни духу. Будем разбираться в суде. Категорически не рекомендую этот магазин.
Tatyana Pleshkan не рекомендує цей магазин
17 серпня 2018

Купив: Пылесос 2в1 (вертикальный+ручной) Bosch BBHMOVE6

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка