Anton Kerusarov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 березня 2017

Купив: Корпус Zalman ZM-T1 Plus, Блок живлення Corsair CX550M (CP-9020102)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

На хотлайні вказано,що в магазині є товар,а насправді вони працюють під замовлення і вимагають мінімальний завдаток в розмірі 10%. 21.03.2017 замовив блок живлення та корпус для ПК, обіцяли вислати новою поштою 25.03.2017 ( суббота, робочий графік з 10:00 до 17:00), зателефонував раз 17, ніхто не відповів.
Відповідь представника «Redprice»
Антон, в момент оформления Вашего заказа корпуса на самом деле не было в наличии, мы заказывали его для Вас у поставщиков и отправили на 5й рабочий день после оформления заказа. Чтобы компенсировать время Вашего ожидания, мы взяли на себя транспортные расходы и оплатили доставку. Еще раз приносим свои извинения, ждем Ваших новых заказов! С уважением интернет-магазин redprice.prom.ua
В понедельник удалось связаться, сказали: "Извините, в субботу курьер не успел, отправим сегодня (27.03.2017)". Вечер (18:10), начинаю названивать - никто не берет трубку, в 18:46 приходит сообщение с накладной, тречу её в интернете, а это пустышка, вдобавок номер получателя еще указан не мой. Скорее всего, они думали, что без номера нельзя будет узнать о её месте нахождения. Звоню - никто трубку не берет
28 березня 2017 Відповісти
А предоплату оставляли?
28 березня 2017 Відповісти
Anton Kerusarov відповів на коментар Lelik
да
30 березня 2017 Відповісти
Haydenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 березня 2017

Купив: NEO Tools 01-510, Замовлення №29068692

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Товар відправили мені на 10й день після замовлення й оплати, але в кінцевому результаті мені надали трек-номер, замовлення своє забрав. Хочу відмітити, що вартість у даному магазині мого замовлення була понад 26% меншою ніж у інших. Тож об'єктивно можу сказати, що з магазином можна мати справу з метою зекономити, якщо є можливість чекати.
Відповідь представника «Redprice»
Олесь, з нашого боку дійсно вийшла затримка, ми ще раз приносимо вибачення від імені нашого магазину. Подібні ситуації інколи можуть ставатися через затримки машини на кордоні (адже товар оригінальний, їде з Європи). Ми намагаємося докласти всих зусиль, аби подібних ситуацій не ставалося, та на превеликий жаль не завди все залежить від нас.