Shadowrv рекомендує цей магазин

Купив: Дискова пилка Metabo KS 66 FS (601066000), Замовлення №100010168

СЕТ ТЕЙД рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Шурупокрут Makita TD110DZ, Замовлення №20450880404886

Купував гайковерт Makita TD110, ще додатково замовив кейс для нього. Покупка пройшла успішно, відправили вчасно як і обіцяли. На кейс зробили додаткову знижку, хоч і не просив, але це було приємно. Отримував на новій пошті наложенним платежем. За доставку не треба було платити, тільки наложка і комісія за наложку. Покупка пройшла успішно і легко. Із задоволенням ще буду в них замовляти.
Aleksey Mykhaylov рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Metabo 628821000, Занурювальний дренажний насос Metabo TPS 14000 S, Вібраційна шліфмашина Metabo SXE 3125 (600443000), Замовлення №0019283

Metabo рулит-магазин супер! Отдельное спасибо менеджеру Руслану!
Yuriy Halaychuk рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Makita SP 6000 J, пила Makita SP 6000 J, Замовлення №P24A2385585680D2064

Сервіс на висоті, жали знижку навіть зверху на знижку, щей доставку зробили безкоштовно. Однозначно рекомендую!
Виктор не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Хотів купити: Акумуляторна ланцюгова пила Bosch UniversalChain 18 без акб та з/п, Акумуляторна пила Bosch UniversalChain 18 без АКБ і ЗП (06008B8001)

Товара по факту заказы и оплаты нет в наличие.
Александр Билаш рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Makita M3602, Замовлення №1460

Доброго дня, придбав Фрезер Makita M3602. Спілкувався з менеджером Олегом, дуже порадувала компетентність та професійний підхід Олега. Дуже дякую за співпрацю. Однозначно рекомендую магазин, працюють професіонали.
Peloponessful не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Електролобзик Metabo STEB 65 Quick (601030000), Замовлення №100009224

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

доставка та оплата не за рахунок магазину як вказано в умовах доставки, а за рахунок покупця. При зверненні до менеджера розповідає якісь несенітниці. Не рекомендую зв'язуватись з магазином
Олександр Пономаренко рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Будівельний пилосос Metabo ASA 25 L PC (602014000), Замовлення №01

transfer рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Шабельна пила Makita JR103DSAE, Замовлення №100009293

Дуже позитивний магазин, менеджери досвідчені, дають необхідні поради
Яна Яна рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo Power Maxx BS, Замовлення №20450864413313

Чудовий магазин.Чудові менеджери: добре проконсультували,зробили знижку,відправили в той же день. Прийшов повний комплект з гарантійними талоном. Дякую.