Tukanoff рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS, 2x2.0 Аг, LC 40, сумка, Замовлення №0009911

Не перший інструмент купую в tools.net.ua. По-перше, зручний сайт, по-друге, широкий набір брендових інструментів (Бош, Макита, Метабо), а також можливі знижки. Менеджери компетентні, умови оплати та доставки (зручний самовивіз в Києві) зручні. Перш за все - якість інструментів (на фото - дата випготовлення аккумулятора) та ціни в tools.net.ua кращі. Однозначно рекомендую.
lamps2007 рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №4171

Валерій Підгурський рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Metabo promotion 86-одиниць, Тримач біт metabo, Набір ключів гайкових Makita B-65545, Замовлення №4309

Вже кілька разів робив замовлення і певен знову повернусь. Швидко, чітко, клієнтоорієнтовано. Персональні умови та підхід, приємні ціни! Чудовий приклад того, як потрібно працювати.!! Рекомендуватиму всім колегам(а це промислові альпіністи, інструмент купують постійно). Дякую за роботу!!
Vladimirovi4 рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Культиватор Hyundai T 1820E, Замовлення №СФ-0012238

Дякую менеджеру Олегу, який тримав зі мною зв’язок, дуже оперативно спрацював і ми погодили день в який мені зручно забрати товар, а також за приємну знижечку) в магазині все пройшло швидко, оглянули товар, заповнили гарантію та видали чек, а також для мого комфорту коробку з товаром зробив більш транспортабельною) успіху Вам та гарних продажів)
Andrii Dehtiarov рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Бур Metabo 631706000, Бур Metabo 626708000, Бур Bosch 2608833812, Бур Metabo 628408000, Шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q MetaLoc (602327840), Замовлення №СФ-0011061

Придбав в магазині Tools вже біля десятка інструментів Metabo, і завжди залишався задоволеним. Великий асортимент товару у наявності, відправляють дуже швидко, а особливо подобається те, що можна отримати грамотну технічну консультацію та пораду при виборі.
Олексій Миколайович рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL (602267840), Замовлення №827440

Roman Khoroz рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Шурупокрут Makita DHP485RFJ, Замовлення №100007221

Купував шурупокрут у магазині. Завдяки акції, він був майже найдешевшим на ринку. Інструмент офіційний, а отже є подовжена 3-річна гарантія після реєстрації на сайті виробника. Зі мною дуже швидко зв'язались і відправили товар вже на наступний день після замовлення. Оплата через Приват без жодних комісій. Покупкою і роботою магазину задоволений на 100%
u010602 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 35, Електропила Bosch UniversalChain 35 (06008B8300), Замовлення №100006818

Все пройшло нормально, відправили дуже швидко, хоча був і вихідний. Офіційні пломби на коробці були цілі. Гарантію та чек вклали окремо.
Song Mang не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Тример Makita UR100DZ

Кристина Гайдаржи рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Bosh GCM 12 GDL , Монтажная пила Mikita 5903R, Замовлення №СФ-066237

Спасибо большое, доволен обслуживанием, на все вопросы получил ответы, выбрал товар, который хотел, товар доставлен в срок, соответствует описанию. Очень доволен покупкой. Цены соответствуют заявленным, акции работают. Рекомендую.