Mariia Fedorenko рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Шурупокрут Makita DF333DWAE, Замовлення №20450774191864

Дякую, за гарне обслуговування та швидкі терміни доставки.
Liliya5555 рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Makita M8103KX2, Замовлення №20450759575788

Менеджери магазину професійні, допомога в вибору товару, індивідуальний підхід,швидка доставка. По товарам відповідність ціна-якість,
олег рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Ланцюгова пила Makita UC3041A, Електропила Makita UC3041A, Замовлення №0005760

Спасибо магазину за даный товар. Пила супер, оригинальная Макита, работает как часики. Товар отправили в день заказа. Ещё раз спасибо.
Сергей Исаков рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Шурупокрут Metabo PowerMaxx BS BL Q (601749500), Замовлення №СФ-0007830

Гарно та швидко оформлено замовлення, протягом доби все відправили. За пів дня переробив всю роботу, особиста подяка менеджеру Руслану
_Дмитро77_ рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Шуруповерт Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3000), Шурупокрут Bosch GSR 12V-35 FC (06019H3000), Замовлення №056728

Вічливий продавець. Професіонал своєї справи. Після обговорення деяких деталей по телефону, через годину заказ вже був у відділенні нової пошти. Замовлення приїхало гарно запаковане, в належному вигляді. Покупкою та магазином задоволений.
Товар оригінальний. Перевірено на оф. сайті.
12 липня 2023 Відповісти
Sergii Bogoslavskyi не рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Хотів купити: Аккумулятор Makita BL1830B (632G12-3), Акумулятор для електроінструменту Makita BL1830B (632G12-3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Було відмовлено в покупці по безготівковому розрахунку. Відповідь менеджера " Є тільки за готівку".
Богдан Хвалібота рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 з 2 акб 18В 3Ah и 1.5Ah, з/п у картоні, Замовлення №100003377

Ярослав Вишневский не рекомендує цей магазин
5 березня 2023

Хотів купити: Пряма шліфувальна машина DeWALT D28886

Вказана наявність, але після замовлення передзвонюють і розказують що немає, пропонують щось інше. Минуло кілька днів - товар так і висить в наявності. Це не помилка . Не витрачайте свій час та в жодному разі не робіть оплату - лише наложка.
Представник магазину «tools.net.ua»
Доброго дня! Даний товар (DeWALT D28886) видалено з сайту. Вибачте за незручності
6 березня 2023 Відповісти
dobs рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Дриль Metabo SBE 650 Impuls (600743500), Шурупокрут Metabo SBE 650 Impuls (600743500), Замовлення №СФ-035954

Купував на подарунок, доставка по місту була не можлива через завантаженість, але через НП все доставили. Замовляв в чт. як і обіцяли, в пт, вони прийняли товар і відвантажили на НП "АКЦІЯ: Подарунок: Безкоштовна доставка і оплата при отриманні за наш рахунок на всі електроінструменти Metabo.
Виталик Голик рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Ліхтарик лампа Metabo BSA 18 LED 4000 (601505850), Замовлення №Сф-024286

Звертаюсь не вперше в даний магазин. Отримав якісну консультацію та приємну знижку. Так тримати! Магазин рекомендую