Валерий Александров рекомендує цей магазин
12 листопада 2020

Купив: Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-10 Professional

Самые низкие цены. Быстрая отправка.
Deak не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2020

Хотів купити: ккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 12V-15 (2Ah+4Ah) + сверла, Замовлення №123134

Сподобалося: замовлення через корзину

Оставил заказ, через некоторое время перезвонили, сказали, что товара нет в наличии
Aleksgard не рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Хотів купити: Bosch PEX 400 AE

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Хотел приобрести шлифмашину Bosch PEX 400 AE, перешел по ссылке от hotline на сайт, указано, что товар в наличии. Перезвонил для уточнения, оказалось - товара нет.
Відповідь представника «tools.net.ua»
У нас на сайте нет информации о наличии. Если товар отсутствует на складе, вы имеете возможность оформить заказ и при его появлении первым узнать об этом.
Андрей Воронин не рекомендує цей магазин
12 травня 2020

Хотів купити: Контактный паяльник Dremel Versatip 2000-6 (F0132000JC), Замовлення №61500

Відповідь представника «tools.net.ua»
Заказ был принят 9 мая! О какой халатности может идти речь? И 3х звонков во вторник не было. Приносим извинения за задержку доставки Вашего заказа, но это никак не относится к перечисленному "Не понравилось".
4 травня 2020

Купив: Перфоратор Makita HR2470

Отлично сработали. Качественная консультация. Правильный подбор. Все быстро и вовремя.
Svyryd Svolota не рекомендує цей магазин
14 квітня 2020

Хотів купити: BOSCH GST 90 BE

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

В асонтименті та на hotline є така пропозиція, але купити не можна - не працює кнопка "оформити замовлення". На інший товар працює. Тобто, роблю висновки, що товару нема в наявності. Залишив їм свій номер - не передзвонили.
jktu не рекомендує цей магазин
16 січня 2020

Хотів купити: Дисковая пила Bosch PTS 10 (0603B03400)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Оставил заказ на пилу. Прошло 2 недели . Не звонят ни пишут. Доступа на сайт магазина нет.
Frauleinsonne рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Купив: Фрезер ручной Bosch POF 1400 ACE, Замовлення №18085

Rapidum рекомендує цей магазин
12 березня 2018

Купив: Фрезер Bosch POF 1400 ACE (060326C820)

Покупка пройшла добре, менеджер проконсультував по телефону ввічливо та грамотно, магазин іде на зустріч клієнтам. Я замовив спочатку фрезер Bosch POF 1200ACE, але потім раптом збагнув, що ця модель не має мікрометричного гвинта, як Bosch POF 1400ACE, що було мені потрібно, але термін 14 днів вже минув, інструментом я не користувався. Хлопці в магазині пішли на зутсріч, та погодились замінити на потрібний мені фрезер. Респект магазину по відношеню до клієнтів!
Maksim рекомендує цей магазин
10 лютого 2018

Купив: Фрезер Bosch POF 1200 AE (060326A100), Замовлення №1261

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Впервые покупаю в этом магазине, и скорее всего не в последний раз. Неплохой ассортимент товаров на сайте, оптимальные цены.