Александра Шпак рекомендує цей магазин

Купив: Сушарка для посуду антрацит, Замовлення №186484

Купую вже не вперше, завжди все на висоті
OlesiaStark рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Ніжки для столу, білий Ікеа, Пристрій для збивання молока, чорний Ікеа, Замовлення №184972

Купила 3 ніжки для апгрейду робочого столу Lagkapten (IKEA). Все прийшло вчасно, товар гарної якості.
Malov Vladyslav рекомендує цей магазин

Купив: IKEA ADILS (ИКЕА АДИЛЬС) 90217972, Замовлення №t36480

Все,як завжди, чудово. Отримав кваліфіковану консультацію від менеджерки Анни на рахунок даного товару. Найбільше задоволений максимально швидкою та безкоштовною доставкою.
Андрей Евгеньев рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Полку, білий Ікеа, Контейнер, білий Ікеа, Контейнер з кришкою, білий Ікеа, Вішалка для верхнього одя, Замовлення №185477

Все отлично, рекомендую
Анютка Бойчук рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Органайзер для спонжиків і вушних паличок Homla SATNA | Прозорий / Дерево, Замовлення №185999

Все дуже якісне, дякую)
Юлія Карабін рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Набір кухонного приладдя Duka Gota Cook | Дерево / Графіт, Овочечистка Duka Fyndig | Графітовий/Кори, Замовлення №186128

Товар відпоавили дуже швикдо, все було гарно запаковано. Рекомендую!!!
Валентина Гора рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Журнальний столик , Замовлення №185948

Гарна робота магазину, менеджер телефонує та підтверджує інформацію, відправили швидко. Всім задоволена)
Olena Kunynets рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Диван м?який Signal Bergen , Замовлення №28052

Lilia23 рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Очищувач посудомийних машин Finish Lemon , Таблетки для посудомийних машин Finish Power All in One Lemon, Замовлення №184640

Рекомендую! Якість обслуговування на високому рівні)
MashKa рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Дзеркало підлогове, ясен Ікеа, Замовлення №t35115

Задоволена покупкою. Рекомендую ???