Мар'яна Михалків рекомендує цей магазин

Купив: Садовий стіл Kontrast Bergamo Bistro 60, Замовлення №184142

Столик повністю відповідає опису,дуже надійно упакований і прийшов без пошкоджень,Консультант магазину дуже ввічливо і детально надала консультацію.Рекомендую даний магазин.
Катерина КК не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: КРЕСЛО ПОВОРОТНОЕ HALMAR PORTO 2 | БЕЛЫЙ V-CH-PORTO_2-FOT-BIA?Y, Замовлення №178894

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Дуже незручний стілець (високий, жорсткий, сидиш, як на фанері, спинка майже під 90°, гучно деренчать колеса). Майже місяць везли. За місяць поміняли на сайті схему з розмірами. Висота була 44 см, стала 49 (спробуйте сісти). Для мене це важливо. Підбирала різні моделі, все вимірювала. На схемі для складання: 44 см. Розповіли, що це як сядеш, тобто висота матрацу-як ляжеш?)) Робіть скріншот, коли замовляєте, бо поки доїде, то вже й табуреткою стане! Відгук на своєму сайті видаляють.
Зоряна Банах рекомендує цей магазин

Купив: Стілець розкладний ikea, Замовлення №36056

Дякую Аліні за оперативність і дуже гарне обслуговування . Залишила номер телефону на сайті в неділю, а в понеділок зранку мені перетелефонували і в найшвидший термін відправили. Стільці потрібні були на вівторок , все прийшло вчасно і якісно . Була приємно вражена, що мої земляки з Волині виручили мене в Києві. Все супер! Молодці
Ahasverus96 рекомендує цей магазин

Купив: Чорна кухоль з кришкою і трубочкою IKEA, Замовлення №183182

Купив на сайті 2 стакани Все супер, сервіс топ, якість відповідає замовленій Мій кейс дає надію, що в них так завжди Рекомендасьон
Yuliya Levchenko рекомендує цей магазин

Купив: Торшер , Замовлення №183850

Яна Грабовська рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Комплект меблів: стіл + 2стула IKEA ASKHOLMEN Стол + 2 стула (299.300.59), Замовлення №184020

Класний магазин швидко якісно. Консультанти молодці.дякую вам
Anna Tupchij рекомендує цей магазин

Купив: Столовий Посуд,серветки , Замовлення №183276

Людмила Комашко рекомендує цей магазин

Купив: Товар ikea, Шторки, люстру,дощечки, Замовлення №35887

Все прийшло раніше ніж очікувала, відповідають швидко, товар гарно упакований, все ціле, вже розвісила)
Марія Романенко рекомендує цей магазин

Купив: Каструля з кришкою, нержавіюча сталь/скло, 2 л Ікеа, Замовлення №35846

Дуже задоволена роботою магазину, не перший раз замовляю, відправка швидка. Дуже багато товарів в наявності, коли немає в наявності приходить навіть швидше чим заявлено.
Ruslan Sultanov рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Подушка на садовые качели Kontrast BOHO | Серый, Ланч бокс із сухим кормом, світло-сіро-бежевий, Замовлення №183778

Дуже якісний товар. Доставлено вчасно. Дякуємо магазину :)