Макар Литвин рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Kontrast 60см стiл садовий, Замовлення №183888

Заказала садовый столик в Mebelvdom.ua. Садовий стіл Kontrast Bergamo Bistro 60 см | Чорний .Заказ пришёл очень быстро . Все качественно сделано. Очень понравился , рекомендую.
Анна Акимова рекомендує цей магазин

Купив: Журнальний столик, Журнальний столик білий ikea, Замовлення №183227

Yk-1551 рекомендує цей магазин

Купив: IKEA VESKEN ВЕСКЕН, 604.712.24 - Візок, 54х18х71см, Замовлення №183207

Купую в цьому магазині не перший раз. Товар отримую майже завжди вчасно. У цілому задоволений обслуговуванням. До магазина є побажання більш ретельно перевіряти товар перед відправленням. Був випадок, коли отримав товар з ушкодженнями, які навряд чи виникли під час транспортування Новою Поштою, але їх вдалося виправити самостійно.
Яніна Пех рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Сушарка для посуду Homla EASY CLEAN | Сірий / Білий, Тарелка Duka Celestial 21,5 см | Темно-синий / , Замовлення №183490

Гарний магазин, багато товарів, які не знайти в інших магазинах.
Nina Virstyuk рекомендує цей магазин

Купив: Письмовий стіл, білий Ікеа, Замовлення №183379

Замовляла в цьому магазині вже 4 раз. Всі рази проблем не було.
Леонід рекомендує цей магазин

Купив: Підвісний світильник білий Ikea , Замовлення №35896

Дякую за оперативність
Veronika91 рекомендує цей магазин

Купив: Сушарка для посуду двостороння Ікеа, Замовлення №182859

Купила сушарку доя посуду Ікеа, дуже зручна в використанні, рекомендую. Робота магазина на висоті, дуже приємний консультант і швидка робота
Инесса Цариковская рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Стілець IKEA loberget , Стул loberget sibben, Комп'ютерне крісло для дітей IKEA LOBERGET / SIBBEN білий (593.376.70), Замовлення №182797

Дуже вдячна за чудове обслуговування. Приємна та чуйна менеджер Ольга, надала повну консультацію та не залишилась байдужою до жодної дрібниці. Вела мене як покупця до отримання товару та після переймалася чи все доставлено добре.
Алиса Гамаля рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Ніж для торта Ікеа, Ніж для піци кремового кольору Ікеа, Ніж для масла Ікеа, Лопатка для сиру, яскра, Замовлення №182366

Дякую за гарну роботу!
Protsiv Volodymyr рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Дозатор для мила, сірий, 450 мл Ікеа, Сушарка для посуду, galwanizowano Ікеа, Сушарка для посуду дво, Замовлення №35671