Альона Котік рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Лоток, чорний, 10x15 см Ікеа, Щітка для чищення Homla BAMBOU 10 см | Дерево, Вішалка для одягу, біли, Замовлення №179727

Замовлення відправили наступного ж дня після замовлення. Всім товаром задоволена - все відповідало опису і фото на сайті. Рекомендую магазин!
Sofiia Tuziak рекомендує цей магазин

Купив: Набор стаканов Duka SIDA 350 мл | Прозрачный, Замовлення №179686

Дуже оперативна доставка та дбайливий персонал!
Iryna Yunikova рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: друшляк з мискою Homla easy cook, прес для картоплі Idealsink, сервірувальний кошик Homla gridio, Замовлення №180165

texnarfedir рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Крісло, стілець садовий IKEA BONDHOLMEN Стул садовый, складной / серый (004.735.27), Замовлення №35159

Дуже сподобався сервіс та швидкість обробки замовлення
Сергей Бодров рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Скляна полиця 67х11см Ikea, Скляна полиця Ikea, Замовлення №179395

1) Дуже приємний і компетентний менеджер. Через тиждень передзвонили і спитали чи все добре , що приємно здивувало . 2) Стильна і якісна поличка по дуже адекватній ціні 3) Рекомендую магазин
Gleb Mironov рекомендує цей магазин

Купив: СЛАЙСЕР DUKA SKARP, Замовлення №179564

Уляна Бобик рекомендує цей магазин

Купив: Садовий стілець складаний Kotrast party, Замовлення №179570

Я дуже задоволена і товаром і обслуговуванням. Швидко і якісно . Хороші ціни. Задоволена магазином. Рекомендував.
Ruslana Frolova рекомендує цей магазин

Купив: Полочка икеа, Замовлення №179509

Заказывала полочки икеа,при чем уже третий раз .Товар очень хорошего качества из пластика .Обслуживание достойное .
Олена Словінська рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Годинник Ікея, сушарка для салата Ікея, Замовлення №180221

Товар надійшов швидко, без ушкоджень.
Olga Melnichuk рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Ножки столу , Ніжка столу IKEA ADILS Ножка стола, h70, белый (902.179.72), Замовлення №180093

Чудове обслуговування консультанта онлайн, швидко доставили