TRUE Tony рекомендує цей магазин

Купив: Стілець складаний, білий Ікеа 50 шт, Замовлення №178973

Дякую. Все сподобалось. Дуже задоволена товаром, якість відмінна. Буду рекомендувати ваш магазин і звертатися знову
Олександр «shkurskyi» Шкурський рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Стіл садовий KONTRAST Стол садовый Bergamo Black 120*70*70 см., Замовлення №t35108

Замовив стіл та крісло в данному магазині. Комунікація з менеджером ***** Швидкість доставки ***** Пакування ***** Якість товару *****
Oleg Zaitsev рекомендує цей магазин

Купив: Стенд для навушників , Замовлення №35424

Виталий рекомендує цей магазин

Купив: Пакети-зіппери, Замовлення №180466

оксана фадеева рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Гель для душу Adidas Men Active Start 250 мл, Таблетки для посудомийних машин Finish All in One Lemo, Замовлення №180443

Оператор дуже приємна, все отримали швидко) дякую
Светлана Клочкова рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Серветка, рожево-червона 35х45см Ікеа,зони от дождя Duka Pase 208 см білий/сірий,щітка для одягу чор, Замовлення №180913

Все якісне, вчасно, задоволена, рекомендую
Irina stock рекомендує цей магазин

Купив: IKEA FRAKTA Сумка д/тележки, синий (901.491.48), Замовлення №179503

Дуже вдячна магазину Mebelvdom, за товар, якість обслуговування, доставку, менеджери магазину повністю орієнтовані на покупця, тому однозначно рекомендую магазин. Дякую Вам
Oleksandr Kvasha рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Підстава парасольки LerMen 100x100 см , артикул - 82392990, Парасолька садова Corciano SIENA SOLAR PANEL | Антрацит, Замовлення №180649

Чудовий магазин. Менеджер допоміг вибрати потрібну парасолька, швидко оформив замовлення. Замовлення було після обіду, відправку зробили в той же день. Товаром дуже задоволенний, всім рекомендую.
Марина Солоп рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: IKEA VESKEN (ИКЕА VESKEN) 00471222, Замовлення №18019500001

Замовлення робила на вихідних, тому зв'язалися зі мною у понеділок і вже через день моя нова полочка стояла у ванній кімнаті. Якість відповідає очікуванням, гарне пакування, всім задоволена
Текля Маковецька рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Контейнери і коробки для зберігання, Замовлення №180326

Дякую за гарне і оперативне обслуговування!