Славик Мец рекомендує цей магазин

Дякую. Усе сподобилось. Рекомендую
Vita Korol рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Стілець IKEA ADDE белый+серый (102.259.28), Замовлення №195685

Дякую за дуже оперативну відправку, успіхів магазину
Nataliia Kalina рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Графін Homla BARREL 1,2 л | Прозорий / Золото, Глек Homla BARREL , Замовлення №39427

Дуже вдячна, що замовлення надіслали дуже швидко. Графін і Глек дуже красиві і гарної якості
Valerieee рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: ШКАТУЛКА HOMLA MELA | БЕЖЕВИЙ Артикул: 210183, Замовлення №№ 195768

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Юлия Дужий рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ємність для спецій, скло, чорний Ікеа, Контейнер для їжі з кришкою, квадратний, скло, 180 мл Ікеа, О, Замовлення №195317

Вже не вперше замовляю тут товар. Все подобається! Особливо сервіс
Дмитро Менделюк рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Стілець обідній Mebel Elite Ibis Сірий, Замовлення №T39442/0000004575

Рекомендую магазин Все отримали швидко та оперативно.
Sofiaa22 рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Підставка для монітора з висувною скринькою, білий Ікеа, Замовлення №194695

Підставка гарна, прийшла швидко)
Діма Геліч рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Крісло поворотне kontrast, Замовлення №194054

Кристина Ященко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Торшер зі змінною лампою / с абажуром (плафоном) IKEA ARSTID латунь белый (003.213.17), Замовлення №194994

Чудовий торшер ,швидка доставка ,замовляю не перший раз ,завжди гарна комунікація .
Наталка Ілюшик рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Контейнер з кришкою, білий, 35x50x30 см Ікеа, Замовлення №195027

Товар прийшов швидко та повністю відповідає опису. Буду рекомендувати продавця іншим!