Natalie R рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Підставка для ніг IKEA DAGOTTO (402.409.89), IKEA VATTENKAR(405.415.72) настільна полиця, чорний, Замовлення №205229

Покупка пройшла швидко і без проблем, усім залишилась задоволена
Anutik Aleshko рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Диван м\\\'який Signal Bergen 2 Velvet | Зелений (Bluvel 78), Ніжки для крісла/дивану Signal KARO Pa, Замовлення №200691

Рокомендую до замовлення , магазин швидко оформив доставку і в той же день був відправлений , прийшов добре упакований , без пошкоджень . Приємні менеджера , відповіли на всі питання які цікавили . Тому рекомендую магазин і обов?язково ще залюбки щось в ньому придбаю .
Любов Швець рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Стелаж Kontrast Seine 30*30*116 см, Замовлення №202011

Потрібен був невеличкий стелаж дерев'яний, саме в цьому в магазині знайшли те, що потрібно. Дякую за оперативність менеджеру Світлані! Рекомендую магазин!
Артур Романюк рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Крісло поворотне Mebel Elit LONDON | Темно-синє, Замовлення №200982

Менеджер магазину ввівчлива, гарно проконсультувала стосовно ньансів вибору комп'ютерних крісел. Крісло відправили в тей же день. Стосовно пакування товару зауважень немає. Магазин рекомендую.
TheDariaM рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Гачок, білий, 19 мм Ікеа, Контейнер з кришкою, білий, 32x35x32 см Ікеа, Папка на кільцях, біла Ікеа, Перфорована дошка, біла, 36x56 см Ікеа, Фоторамка Homla GORDO 10x15 см, IKEA DRONJONS (705.155.00) контейнер, білий, гачки меблеві IKEA HJALPA (505.055.16) гачок, білий (505.055.16), Замовлення №201358

Чудовий магазин, актуальна наявність, швидко відправили, і якість товару прекрасна)
Igor Artemov рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Garden Line| Чорний , Замовлення №40066

Замовляв садовий комплект Garden Line Менеджер Оксана швидко оформили замовлення, відправили в той же день Комплект був якісно запакований, все доїхало цілим. Дуже вам дякую
Cherub рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Односпальне ліжко Signal TEXAS VELVET 90х200 античная роза/дуб (TEXASV90RD), Письмовий стіл Halmar Sergio XL, Замовлення №47065

Елена Брасло рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Пляшка для олії та оцету, Замовлення №197652

Товар прийшов швидко. Навіть раніше на один день. Упаковано професійно, все ціле. Дуже дякую за зручності та швидкість
Микола Войтюк рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Крісло mebel elit rico, Замовлення №197424

Замовлення виконання добре, швидко. Продавця рекомендую.
Natali Vesna рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Крісло масажне розкладне багатопозиційне Mebel Elit INTER | Чорний, Замовлення №197532

Дуже задоволена. Окремо дякую Світлані за терпіння і допомогу у виборі. Купували масажне крісло для мами після операції. Все чудова. Доставка добу до Київа.