Александр Барчан не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Watch S1 Silver (BHR5560GL), Замовлення №182614

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

sdssn88 рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Акустична система, Замовлення №Т100000184

Нещодавно зробив покупку в магазині Комп'ютерний Всесвіт, замовив Стаціонарна система F&D R215 Black, якість обслуговування супер, після замовлення швидко зателефонували, щоб уточнити умови замовлення, дуже кваліфіковані та ввічливі працівники, товар відповідає опису, Стаціонарна система F&D R215 Black прийшла швидко все в порядку, дуже дякую, планую ще замовляти в цьому магазині.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
sdssn88, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Нам дуже приємно, що Ви задоволені і дуже приємно читати міні-історію про нас, бо у кожному слові відчувається Ваша тепла доброзичливість. Дякуємо! Хай Вам щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
cat рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Silver (MQ9Q3), Замовлення №532089347

на мою думку магазин чудовий, все прийшло в термін. Телефон чудовий, без браку . Все чудово, все як треба.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
cat, нам дуже приємно, що Ви задоволені! Дякуємо за довіру і за Ваш час, який Ви знайшли щоб нас підтримати! Ми дуже цінуємо Вашу прихильність і намагатимемося завжди зберігати Ваш гарний настрій під час покупок у нас. Це щастя - відчувати, що ми залишаємо приємні спогади і бажання повертатися. Дякуємо, дуже сильно дякуємо Вам. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся. Хай щастить! Обіймаємо! Все буде Україна!
SnowgOons_ не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Redmi note 11 pro

Заказал на подарок телефон, никто не звонил 4 дня , написал в телеграм, перезвонили сказали что пришел чистый китаец и перезвонят через пол часа чтоб решить вопрос прошло ещё 3 дня. Трата времени.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
SnowgOons_, надайте будь ласка номер Вашого замовлення? Щоб ми могли розібратись у ситуації
182025 номер заказа, да уже и ненадо спасибо .
7 листопада 2023 Відповісти
Artem Zhechev не рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Хотів купити: Dell Vostro 3525 Carbon Black (N1010VNB3525UA_UBU), Ноутбук Dell Vostro 3525 Carbon Black (N1010VNB3525UA_UBU)

В наличии по Запорожью нет. Только отправка Новой почтой.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Artem Zhechev, так немає. Ми і не декларуємо, що саме в даному магазині є даний товар. На жаль наш магазин, тимчасово не працює в м.Запоріжжя. Він постараждав після масованого обстрілу. Ми працюємо і робимо все можливе в даних умовах, щоб якомога швидше відновити його роботу. Вибачте, але на жаль на зараз в м.Запоріжжя ми відправляємо лише перевізниками. Готові піти на зустріч, і подарувати Вам безкоштовну доставку. Прохання зрозуміти і вибачити, адже такий не легкий час для всіх нас
Представник магазину «Комп'ютерний Всесвіт»
Artem Zhechev, так немає. Магазин закритий після обстрілу :(
6 листопада 2023 Відповісти
Никаких претензий. Просто Hotline пишет, что товар в наличии.
7 листопада 2023 Відповісти
Максим Иванов не рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Хотів купити: 8Gb DDR4, 2666 MHz, Apacer, 19-19-19, 1.2V (AU08GGB26CQYBGH)

Чуть не самый дорогой магазин В Запорожье. Планка памяти стоит 1000, хотя если постараться то можно найи за 600-700. А так вообще все в этом магазине дорогое.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Максим Иванов, ціна про яку Ви пишете 600-700 грн була декілька місяців тому. На жаль зараз нові поставки й відповідно нові ціни. Ми можемо піти Вам на зустріч, напишіть нам на пошту. Надіємось на Ваше розуміння. Гарного і мирного нам всім неба
Наталія Талах не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 жовтня 2023

Купив: Oppo Enco w11 white, Замовлення №180824

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Товар, а саме навушники є несправними, хоча і виглядають новими
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Наталія, нам дуже прикро, що так трапилось саме з тим товаром який Ви обрали. Зверніться будь ласка у наш сервісний відділ і ми обов'язково Вам допоможемо. Гарного і мирного Вам дня!
Влад Клононцов не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: iphone 13 Pro Max 128 gb B+ Siera Blue, Замовлення №X500000788

Купив iphone 13 pro max 128 gb через тиждень користування сам відключився і не включається більше здав по гарантії вже пройшло більше 3 тижнів не якої відповіді що робити не знаю таке враження що тягнуть час.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Влад, надайте будь ласка коректний номер Вашого замовлення? Оскільки цей, що Ви вказали тут не є нашим номером замовлення.
Сергій Мацаєнко рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow, Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Yellow, Замовлення №179219

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

На hotline вказано, що післяплата (0%), але насправді: післяплата (ЗТП) Нова Пошта: 2% від вартості + 20 грн.
moduls не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Хотів купити: Духовка Candy FCT825WXL, Духовка електрична Candy FCT825WXL

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Умови доставки та оплати не відповідають вказаним на hotline.ua. Доставка в магазин КВ 300.00 грн., передплата 10%. Доставка в пункт видачи Нова пошта безкоштовна, але передплата 100%. На повідомлення ціх рішень покупцю магазину знадобилося 4 дні. По факту, жодне задеклароване зобовязання по оплаті не виконане, по безкоштовній доставці, в звязку з перерахованим вище, також.