provisota не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Хотів купити: Наушники HATOR Hellraizer White (HTA-814), Навушники з мікрофоном HATOR Hellraizer White (HTA-814)

Товара не оказалось в наличии. Хотя на сайте указано что он есть и менеджер по телефону подвердил его наличие.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Доброго дня, надайте будь ласка номер Вашого замовлення? Деталізуйте будь ласка
olymp_zstu не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006)

Замовлення №177088 підтверджено 30.09.2023. Менеджером заявлено доставку протягом 2-3 днів. 04.10.2023 отримав смс, что товар відсутній. Навіщо було витрачати мій час...незрозуміло.
Madderwort не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Хотів купити: Клавіатура SteelSeries Apex Pro TKL RGB OmniPoint Switches Black (64734)

Замість англійського варіанту клавіатури (64734) прийшов німецький (64735). Повернув товар. Дзвонив, перепитував; мене запевняли, що розберуться. Пройшло більше 3-х місяців. Товар не поміняли, грошей не повернули. Не рекомендую здійснювати покупки у даному магазині.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Madderwort, нам дуже прикро, що так склалось і постачальник відвантажив не цю модель. Але нам також не зрозуміло те, що Ви пишете, що Вам не повернули кошти. Адже кошти ми Вам повернули. Якщо вони Вам ще не повернулись, зверніться будьласка у ваш банк. Вони підтвердять, що кошти від нас повернуті. Перепрошуємо за незручності. Прохання вибачити нас
Виталий Гричановский рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №174749

Дякую! Все норм, працює. Доставка швидка!
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Виталий Гричановский, нам дуже приємо. Дякуємо Вам за ваш хороший відгук. Нехай Вам щастить, приємного користування і мирного неба!
Юлія не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Ваги підлогові електронні HUAWEI Smart Scale 3, Замовлення №173306

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Мария Русских не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Samsung 870 EVO (MZ-77E250B/EU)

замовила, передвзонили попередили що буде десь за тиждень, так як товар ще їде на склад, мене влаштовувало, а на наступний тиждень просто відмінили замовлення
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Мария Русских, надайте номер вашого замовлення, або ж номер телефону на який залишали замовлення? Деталізуйте будь ласка
Simonenko Andrey не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Як тільки ти хочеш купити якийсь товар - ціна за допомогою магії змінюється. Пару хв і алгоритми сайту моментально міняють ціну. Фото прикріпляю у різниці в 20 хв. А якщо ти оформлюєш по цій ціні якій ти бачив і хоч трохи задумався, все - тобі просто пише неможливо оформити, зверніться до оператора.
Anastasiya Ukraintseva рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №169586

Не стикнулася з жодною проблемою при купівлі
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Anastasiya Ukraintseva, як же приємно читати такі відгуки. Дякуємо Вам за покупку і за час який ви приділили написавши хороший відгук. Мирного нам всім неба і приємного Вам настрою!
Denis Yusupov не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Гірлянда ColorWay Smart LED RGB WiFi+Bluetooth 10M 66LED IP65 (CW-GS-66L10UMC), Замовлення №168260

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Результат: мені сповістили, що товару немає у наявності) на це пішов тиждень мого часу. Думаю, що його від початку не було у наявності.. щось там не так, але мені уже все одно. Повертають гроші.
22 серпня 2023 Відповісти
NIKOLAI1 не рекомендує цей магазин