Andre G рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Smart-stick медіаплеєр Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №206022

Amina Sokhan не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Ваги підлогові електронні XQIAO Body Fat Scale L1 White, Замовлення №204765

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Після оплати товару в наявності не виявилося (хоча на сайті був в наявності), чекаю повернення коштів Гроші повернули швидко через три дні
Дмитрий Кабак не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Кейс Apple Charging Case for AirPods (MR8U2)

OlegKuprach не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Материнська плата PRIME H610M-R-SI (90MB1GL0-M0ECY0), Замовлення №194214

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую цей магазин. 3 500 гривень та більше місяця часу пропало. Продали мені неякісний товар який не ремонтували по гарантії. На чеках що видають пише що покупець перевірив товар і отримує його в справному стані. Не уявляю як покупець може в магазині перевірити чи материнська плата до компютера в робочому стані. Потім нічого не докажете.
Markella не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Відеокарта GAMING GeForce RTX 4060 8GB SOLO (ZT-D40600G-10L), Замовлення №201470

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал тут видеокарту, уже 5-й день не отправляют. Позвонил - сказали ждите еще 2 дня. Если хотите получить свой товар в ближайшую неделю, просто забудь за этот магазин.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Markella, вітаємо і сподіваємося, що завтра, 08 лютого відеокарта буде з Вами і задоволення від покупки - теж. Нам прикро щодо термінів доставки. Ви залишили замовлення в пятницю 02 лютого ввечері, а оскільки у вихідні наші постачальники не відправляють товар, то відправка на наш склад відбулась лише у понеділок :( Під час телефоннної розмови ми Вас попереджали про терміни відправки і Ви погодились очікувати. Бажаємо Вам гарного настрою. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
SlavikZVV не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: OnePlus Pad, Замовлення №№189459

Замовив планшет OnePlus Pad пропрацював він 4-ри дні і вийшов з ладу!Відправив по гарантії і тепер майже два місяці чую від них одне і те ж,що вони відправили запит на сервісний центр і чекають відповідь!Пояснень по термінах гарантійного обслуговування не дають хоча по закону 14 днів!Магазин не рекомендую якщо не хочете таких же проблем!
Аня Градиль не рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Планшет Doogee T10S 6/128GB LTE Mint Green, Планшет T10S 6/128GB LTE Mint Green, Замовлення №193317

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Mavuk не рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Polar White EU

Jacob не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: ADATA Elite UE800 (AELI-UE800-256G-CSG), Флешка 256 GB Elite UE800 Silver (AELI-UE800-256G-CSG), Замовлення №193881

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

А через сколько вам вернули деньги?
23 лютого 2024 Відповісти
Spyces не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Смартфон Oukitel WP19 8/256GB Black, Замовлення №194386