Евгений Сытник не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mini 4 Pro Fly More Combo DJI RC 2 (CP.MA.00000735.01)

Замовив товар і оплатив, на наступний день перетелефонували другий раз і сказали що товару немає в наявності, зайшов на сайт, а цей самий товар вже стояв з більшою ціною
Михайло Крисько рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Nothing Phone (2) 12/512GB White, Замовлення №212246

Чудовий магазин. Давно там все купую. Завжди є все що необхідно. Ціни контурентні, або нижчі як в конкурентів. Рекомендую магазин.
kr4vch рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Logitech M240 for Business Graphite (910-007182), Замовлення №214504

Обслуговування на вищому рівні, товар в наявності, ціни на товар приємно здивують рекомендую цей магазин
Пархомчук Владислав рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо CECOTEC Cumbia Power Espresso 20 Tradizionale (01575), Замовлення №155689

Чудовий сервіс та швидка доставка!
Вчора Відповісти
caffitalia рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №214524

Порадли, підказали, чере здва дня отримала.
Diya рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: Ноутбук Xiaomi Redmi Book Pro 16 2024 Ultra7/32G/1T (JYU4593CN), Замовлення №214532

Все чітко і оперативно. Все пояснили, розказали, дякую менежерам.
Іван Шапошнік рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №195582

Viktoria22 рекомендує цей магазин
20 квітня 2024 На модерації

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №R284231

Ever Last рекомендує цей магазин

Купив: Десктоп ARTLINE Gaming X49 (X49v18), Замовлення №213075

Дуже чудовий пк, продавці швидко знайшли потрібний мені пк з тими характеристиками, що я бажав. Замовлення товару приїхало за 2 дня.
ViktoriiaTuretska рекомендує цей магазин

Купив: Ваги підлогові електронні Ardesto SCB-965PLANK, Замовлення №213171