Відгуки Комп'ютерний Всесвіт | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Комп'ютерний Всесвіт

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
5.1 з 10
Вибрані 44 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

4.3
4.5
5.1

• 17 червня 2022 р.

флешка

• 16 червня 2022 р.

Обманюють покупців.
Ввечері замовив товар "в 1 клік" за ціною 8999 грн, яка була вказа на сайті. Товар був в наявності.
Наступного дня передзвонив менеджер сказав, що "нажаль товару немає в наявності".
Буквально через декілька годин товар з'являється з підвищеною ціною.

Монітор 2E L2820B

• 14 червня 2022 р.

Виникла потреба у придбанні телефона для використання в офісі, вирішив зупинитись на модеі VivoY31. В магазині пропонувался найкращі умови по ціні, тому обрав саме Комп'ютерний Всесвіт. До цього ніколи нічого там не замовляв, однак чув позитивні рекомендації від знайомих. В магазині мене зустрів ввічливий консультант, який вислухав запит клієнта та допоміг зробити вибір. Дякую за чудове обслуговування, бажаю успіхів в роботі.

• 1 червня 2022 р.

Замовляв телефон для бабусі на подарунок. У цьому магазині перший раз купував, все пройшло добре. Менеджери привітні, чітко відповіли на мої запитання, бо вибирав між кількома варіантами і потрібна була порада.

• 1 червня 2022 р.

Замовлення робив на сайті зі самовиносом з магазину. Сподобалося що можна поставити галочку не телефонувати, і все пройшло автоматичному режимі, прийшов у магазин назвав немер замовленя і забрав навушники.

Навушники Havit HV-H2575BT Black (23961)

• 25 травня 2022 р.

В общем, увидел цену в 24к, зашел на сайте, нажал купить в 1 клик. То есть, этот товар уже числится за мной. Звоню через пару минут оператору, спрашиваю есть ли точно в наличии и когда отправят? На что получаю ответ, что да, товар есть, но ВНЕЗАПНО он стал стоить 28к. Захожу на сайт, вижу, что пропали фотки товара и цена стала больше на 4 тысячи. В итоге сказали отправить письмо на почту, мол менеджер должен разобраться с этим. Отправил, скрины понятное дело сделал, но, мне так никто на почте и розгорнути

Ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

• 9 травня 2022 р.

На Хотлайне цена этого товара у них стоит 11424 на момент просмотра 0:42 9,05,2022 На сайте у них 13472!
Сделал специально скрин так чтоб видно было оба сайта и то как я печатаю эту жалобу!

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»

Доброго дня, у зв'язку з нестабільністю курсу гривні ціни доводиться міняти доволі часто. Іноді виникають такі неприємні ситуації. Ми стараємося вносити всі зміни безпосередньо перед обновленням наших товарних пропозицій на хотлайні, проте іноді ціни доводиться оперативно редагувати в залежності від ситуації. Вибачте за створені незручності, гарного Вам дня!

Код: 123944 Процесор AMD RYZEN 7 5800X (100-100000063WOF)

• 6 травня 2022 р.

Перший раз пишу негативний відгук, але такого не повинно бути. Замовив відеокарту в данному магазині 29.04, мені передзвонили і сказали, ща зможуть відправити її 03.05, я погодився. 03.05 я не побачив ніякої накладної і зателефонував в магазин, мені сказали, що відеокарта їде з якогось складу(Хоча спочатку говорили, що відеокарта є у них у львові на складі) і що треба ще почекати, завтра відправимо, на наступний день сказали, що сталасася якась проблема з кур'єром нової пошти, сьогодні ввечері, розгорнути

Відеокарта MSI RTX3060 12GB LHR RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC

• 3 травня 2022 р.

Купували навушники на подарунок, тому потрібно було терміново отримати та відправити другу в Рівненську область. На сайті Hotline було вказано, що навушники знаходяться у моєму місті Дрогобич та можливий самовивіз. По умовам, які були вказані, нам все підходило, тому вирішили купити в цьому магазині. Пройшов деякий час, до мене нарешті зателефонував оператор та повідомив, що навушників немає в наявності та потрібно робити доставку в Дрогобич, яка триватиме 2-3 дні. На жаль, часу на пошуки у нас розгорнути

Комп\\\'ютерна гарнітура HyperX Cloud Core + 7.1 Black (HX-HSCC-2-BK)

• 1 травня 2022 р.
повернення товару

Ужасный сервис. Операторы не перезванивают, товар отправили спустя 10 дней с момента оформления заказа(хотя по телефону уточнялось, что отправят через 2 дня) и в придачу, пообещав бесплатную доставку, в связи с задержкой, даже этого не выполнили. Пришлось заказывать товар в другом месте, откуда отправили на следующий же день. Крайне не рекомендую, потратите слишком много времени и нервов.

JBL Tune 710BT