Євгеній Крупильницький рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: RTX 4080, Замовлення №№ 60665/58560

Купив тут NVIDIA GeForce RTX 4080 16 GB Founders Edition, посилька прийшла в доброму пакувані на коробці відеокарти не було будь яких слідів деформації. Сама відеокарта процює справно, пройшла фулмарк 30хв ніяких проблем не виявив.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
yra kolodiy рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Я Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G (GV-N166SGAMING OC-6GD), Замовлення №55492

Оплата - готівка при отриманні, доставка - курєр. Відеокарта робоча.
Nadezda Farkas рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 RGB Silver (F5-6400J3239G16GX2-TZ5RS), Замовлення №55524

дякую, все отримала вчасно, заказ робила по телефону, номер замовлення 55524
Vladi444ka рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Саундбар JBL CINEMA SB170 (JBLSB170BLKEP), Замовлення №55518

Саундбар JBL CINEMA SB170 (JBLSB170BLKEP) взяв у безготівковий переказ, бо для офісу (шукав магазин саме з можливістю безналу). Замовив одразу установку з доставкою до офісу. Хлопці впоралися з замовленням за декілька годин і вже ввечері я користувався новим саундбаром.
lezver рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds Ace Black, Замовлення №57977

Подзвонив 28.12 десь до 16:00 запитав про товар, мені терміново він був потрібний на 30.12, вони увійшли у моє положення і відправили одразу з віддаленого складу а не через магазин, тому замовлення прийшло 29.12 десь о 14:00. Дуже дякую магазину та менеджеру який допоміг мені! рекомендую!
Max Savenko рекомендує цей магазин

Купив: Миша HATOR Pulsar Wireless Lilac (HTM-317), Замовлення №55467

Марія Лавренюк рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Відеокарта EVGA GeForce RTX 3070 XC3 Ultra Gaming (08G-P5-3755-KR), Замовлення №55357

В мене в замовленні була відеокарта EVGA GeForce RTX 3070 XC3 Ultra Gaming (08G-P5-3755-KR). Оплатила готівкою при отриманні, отримала все вчасно, перевірила при кур'єрові.
Володимир_М рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7900X (100-000000589), Замовлення №55396

Процессор получил, все хорошо.
inimar рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC (ZT-A30710J-10P), Замовлення №55425

відправка швидка, дякую за якісний сервіс
Vlad рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING, Замовлення №55352

відправили моє замовлення день в день з покупкою, прийшов наступного ж дня.