Юра Колюбанич рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A14 5G SM-A146P 4/64GB Silver, Замовлення №55487

Все круто, забрал телефон, работает отлично, была евро вилка. Сильно понравился серый Silver продавец заверил что с чехлом будет ещё круче смотреться, ну что же посмотрим)
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Максим Галамага рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO, Замовлення №55743

доставка курєром до дому відеокарта робоча документи надали
PavloMK рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Zotac GeForce RTX 3090, Замовлення №№61207

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Коментар втратив актуальність. Проблема була вирішена з представником магазину.
24 січня 2024 Відповісти
Антон Гунько рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Комплект (клавіатура + миша) Logitech Signature MK650 Combo for Business Off-White (920-011032), Замовлення №61497

Дуже задоволений! Краща ціна та відправили в той самий день!
Роман рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: ASUS DUAL-RTX3060TI-O8G-V2, Замовлення №59239

Olya Bylo рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 Ultra Gaming (08G-P5-3755-KR), Замовлення №55754

Не перша моя покупка через інтернет магазин, але найвдаліша. І це завдяки обізнаному консультанту і відпрацьованості магазину. Дякую.
Руся Товстяний рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Відеокарта Palit GTX 1660 SUPER GP (NE6166S018J9-1160A-1), Замовлення №55622

Посилку з товаром відправили одразу після замовлення. Мене особисто підкупила ввічливість і тактовність консультанта. Планую повернутися сюди за новим телефоном.
Karineks рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 5700 XT Liquid Devil (AXRX 5700 XT 8GBD6-WDH) ., Замовлення №55618

Відеокарта була у наявності, з можливістю тогожденної відправки. Склалося все, як бажалося. Дякую магазинові за оперативність
Артем1993 рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Замовлення №55537

Скористався онлайн оплатою на сайті. Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G відправили того ж дня. Дійшов о мене у найкращому вигляді.
Інна Березюк рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 3070 AMP Holo (ZT-A30700F-10P), Замовлення №55599

відповідальність продавця порадувала, раджу магазин до покупок