gevalonazar1 не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Водонагрівач Drazice BTO 5 IN, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Drazice BTO 5 IN, Замовлення №20450892826337

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Будьте готові, що після оплати 30 днів потрібно чекати, що "завтра" відправлять! І відправлять не те що замовляли(щей пошкоджене). Зробив повернення і 10 днів не забирали товар. так і не забрали...
Иван Долгих не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 100 Azurro DL

Стас Воробйов рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Спліт-система Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN25VG2B/MUZ-LN25VG2, Замовлення №19221

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Замовив кондиціонер бренду Mitsubishi Electric, отримав його на новій почті цілим і гарно запакованим, зараз він чекає на установку. Вцілому все сподобалось крім термінів доставки, вийшла затримка аж на 3 робочих дні, тому були лишні діалоги і уточнення інформації. З мінусів це терміни доставки, а так ніби все норм, чекаю на фінальну установку кондиціонера.
Vladimir Juliamus не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: Спліт-система Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3

Намагався придбати, шляхом замовлення на сайті, але після оформлення ніхто не передзвонив, намагався сам зв'язатись – безрезультатно. Шкода витраченого часу.
1 квітня 2024 Відповісти
Bazhaniy рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Olmo OSH-09 FRH 3, Замовлення №б/н

Дуже задоволений спілкуванням з менеджером Миколою. Він витратив на мене багато часу, пропонував багато різних варіантів доки я зупинив свій вибір на даній моделі. Ще й зробив гарну знижку. Дуже дякую Миколі. Рекомендую всім цей магазин.
Роман Бабий не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Спліт-система Samurai SMA-12HRN1 ION

Не прочитавши комментарии на хотлайн, выбрав кондиционер заказал, консультант ответил что такого нету в наличии, и набросал варианты другие, выбрал один из них, заказал в оплату частями, кормят завтраками что отправят завтра, так и не отправили, отменил заказ, теперь кормят завтраками что вернут деньги. Прочитав тут комментарии тянуть не буду, жду последнего указанного времени и сразу обращаюсь в органы.
Відповідь представника «Arizona»
Роман Бабий, вдячні за Ваш відгук. На жаль дійсно була затримка по Вашому замовленню. Заявку відмінили кошти Вам повернулись. Вибачте за незручності. З повагою Arizona.com.ua
Yura Shyrik не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 березня 2024

Хотів купити: gree gwho9pa-k3nna1b

Не раджу цей магазин. Без відповідальний підхід. Могли сказати що товару немає! Затягують час. Оформляв купівлю (оплата частинами) 28 лютого отримав повернення коштів 11березня. Хоча після повернення, Миколай зробив хорошу пропозицію купівлі іншого кондиціонера який був в наявності.
Відповідь представника «Arizona»
Yura Shyrik, вдячні за Ваш відгук. На жаль постачальник надав товар з певним дефектом, вимушені були відмінити замовлення. Вибачте за незручності. Знижка закріпленна за Вашим номером. З повагою Arizona.com.ua
Светлана Кондратьева рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Спліт-система OLMO OMC-12BD, Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-12FRH2, Замовлення №19002

Кондиціонерів які я обрала не було в наявності, у мене був обмежений ліміт. Менеджер Миколай зробив пропозицію інших моделей. Функції які я бажала бачити в кондиціонерах були в повному обсягу, ліміт трохи перевищив, але моделі кондиціонерів з останнього модельного ряду. Доставка швидка. Дуже приємно спілкуватися з досвідченим менеджером.
Відповідь представника «Arizona»
Светлана Кондратьева, дякуємо за відгук. Ми раді що були Вам корисні. З повагою Arizona.com.ua
Надія Булима не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Кондиціонер, Спліт-система OLMO INVENTA OSH-24LDH, Замовлення №18761

15.01.2024 року звернулися до магазину за придбаням двох кондиціорів на сумму 41888грн. та тогож дня оплатили покупкою частинами. перший тиждень , що завтра відправлять так і не відправили. Повернути кошти теж не повертають вже більше місяця.
Відповідь представника «Arizona»
Надія Булима, ми вдячні за Ваше звернення. На жаль по Вашому замовленню дійсно була затримка, менеджер погодив з Вами повернення і був на зв'язку. Вибачте за незручності. З повагою Arizona.com.ua
Олександр Зеленюк рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Кондиціонер TOSOT GB-07VP2 Wi-Fi, Кондиціонер TOSOT GB-09VP2 Wi-Fi, Замовлення №18811

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Зробили знижку. Але довелося зачекати відправлення кондиціонерів на кілька днів довше ніж було обіцяно.
Відповідь представника «Arizona»
Олександр Зеленюк, вдячні за Ваш відгук вибачте за очікування. З повагою Arizona.com.ua