APHEX81 рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBH100V9, Замовлення №№15768

Шукав інший бойлер, але як виявилось модель була знята з виробництва. Мені запропонувати дві інші моделі, і коли ми домовились по ціні, бойлер зарезервували для мене на складі. От щойно забрав - все було швидко і зручно. Рекомендую
APHEX81, дякуємо Вам за Ваш відгук, З повагою Arizona.com.ua
Владимир Зелик не рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermo Alliance DT100H20G(PD), Замовлення №15659

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Arizona»
Владимир Зелик, вдячні Вам за відгук. Вибачаємось за незручності, дійсно був технічний збій. Кошти Вам повернули, за Вами закріпленна оптова знижка. З повагою Arizona.com.ua
Володимир, як ви з ними боролись? Звертались до поліції?
14 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «Arizona» відповів на коментар MultiRevoman
В нас немає жодного випадку не закритих замовлень клієнтів. З повагою Arizona.com.ua
3 серпня 2023 Відповісти
Владимир Давиденко не рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Хотів купити: Бойлер Ariston

Відповідь представника «Arizona»
Доброго дня, Владимир Давиденко. Дякуємо за Ваш коментар. По Вашому замовленню кошти були повернуті, а договір закритий, Вибачте за незручності. З повагою Arizona.com.ua
Marina S рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Водонагреватель MIDEА PRIME Wi-Fi D100-20ED6 (D), Замовлення №15645

Marina S, вдячні Вам за відгук. З повагою Arizona.com.ua
vjatscheslav M рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Водонагрівач, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje OGBS80ORV9, Замовлення №15615

Відповідь представника «Arizona»
vjatscheslav M, дякуємо за Ваш Відгук. Раді що були Вам корисні. З повагою Arizona.com.ua
Алексей Миколаець рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Нагревательный мат WoksMat 160 4 м, Нагревательный мат WoksMat 160 2 м, Замовлення №117135

Отличный магазин, менеджер Николай отличный консультант быстро решил мой вопросы подобран нужные размеры полов оформил доставку и сделал скиду. Буду рекомендовать данный магазин друзьям
Алексей Миколаець, спасибо за Ваш отзыв. С уважением Arizona.com.ua
maup_k не рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Хотів купити: Осушувач повітря

Оформивши замовлення на сайті і оплативши 100 % вартості товару мені його не доставили. Через тиждень пояснили, що не можуть відправити товар в зв'язку з тим, що він має брак. Після цього запевнили, що повернуть кошти - цього також не відбулося. В зв'язку з цим категорично не рекомендую робити замовлення в цьому магазині.
Відповідь представника «Arizona»
maup_k, вдячні за Ваш відгук. Вибачте за незручності, по Вашому замовленню кошти повністю були Вам повернуті. З повагою Arizona.com.ua
Светлана Канавская не рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №15302

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Arizona»
Светлана Канавская, вдячні за Ваш Відгук. На жаль була затримка, але товар відправили. Вибачте за очікування і незручності. З повагою Arizona.com.ua
OleksiiK не рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ABS BLU EVO R 10U/3, Замовлення №15235

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Arizona»
OleksiiK, дякуємо за Ваш відгук. На жаль по товару була накладка. Товар вимкнули з сайту. По Вашому замовленню відправили товар з додатковою знижкою. З повагою Arizona.com.ua
Dmytro Kryienty не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Хотів купити: Tesy Anticalc Slim (GCV 8035 24D D06 TS2R), Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy Anticalc Slim (GCV 8035 24D D06 TS2R)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

хлопці в цьому магазині переводять всі затримки на те що не має світла, чекав 3 дні поки менеджер подзвонить чи відпише, відписують не за 5 хв а за добу. замовив цей бойлер, а вони мені напарюють щось інше, а той що є мов би з м'ятиною. робив перед тим за 3 тижні замовлення на інший бойлер і теж вашого товару немає, там брак і всі діла. я не рекомендую з'язуватися з таким магазином. потратите часу більше, а час дорожче грошей у різницю паро соток від іншого слідуючого магазину.
Відповідь представника «Arizona»
Dmytro Kryienty, вдячні за Ваш відгук. На жаль дійсно була проблема по Вашому замовленню, ми шкодуємо що так Вийшло. Менеджер запропонував Вам додаткову знижку на цю модель. З повагою Arizona.com.ua