Baden 7 не рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Хотів купити: Спліт-система AUX ASW-H07B4/FAR1

Заказал кондиционер , 5 дней никто не звонил , после того как сам чудом дозвонился оказалось дефект наружного блока , в общем отмена заказа , зря потраченное время.
Відповідь представника «Arizona»
Благодарим за Ваш отзыв Baden 7. Мы проверили Вашу заявку. К сожалению действительно товар остался только на уценке и такой товар мы не можем Вам предложить. Модель убрали с сайта. Извините за неудобство. С уважением Arizona.com.ua
+ еще 5 дней на возврат оплаты частями , кормят завтраками ,трубку не берут, оплачивайте товар после получения ,
18 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «Arizona» відповів на коментар Baden 7
Извините за ожидание. Возврат проведен. С уважением Arizona.com.ua
3 серпня 2023 Відповісти
Артем Байрак рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Кондиціонер Інверторний TCL TAC-09CHSD/XA82I grey-black Inverter R32 (сіро-чорний) +TKS-08LB , Замовлення №№16465

Рекомендую, ціна, якість, обслуговування - топ. Особливо менеджер Микола.
Відповідь представника «Arizona»
Артем Байрак, вдячні за Ваш відгук. Раді що були Вам корисні. Кондиціонери виглядають ТОП. З повагою Arizona.com.ua
W998 не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Хотів купити: Спліт-система Samsung AR09TXHQBWKNUA

Странное отношение к клиенту, товара нет в наличии, предложил другой, я согласился- не отправил
Відповідь представника «Arizona»
Вдячні за Ваш відгук. Вибачте за незручності, постачальник очікував поставку про що нас не повідомив. За Вами закріпленна додаткова знижка на наступну покупку. З повагою Arizona.com.ua
Alexаnder не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Спліт-система Midea MSR-07HRN1 ION

За такою ціною товара нема у наявності
Відповідь представника «Arizona»
Вдячні за Ваш відгук Alexаnder. Ми перевірили по Вашому запиту, на жаль такий товар закінчився у постачальника. Вибачте за незручності, товар вимкнули з магазину. З повагою Arizona.com.ua
Елена Копыл не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter CH-M09K6S

Магазин ужасный, никому не советую в этом магазине покупать, заказала кондиционеры 22 мая, оплата частями, банк два раза деньги снял, кондиционеры ещё не дошли.
Відповідь представника «Arizona»
Спасибо за Ваш отзыв Елена Копыл. Мы проверили информацию по Вашему заказу. Заявка закрыта. Извините за неудобство, если будут дополнительные вопросы рады будем помочь. С уважением Arizona.com.ua
Иван Петров не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 червня 2023

Хотів купити: Leberg LBS-FRA08/LBU-FRA08

Замовлення 16573 - обіцяли два тижні, що відпоавлять. У підсумку відповідь стандартна - пошкоджений товар. якби був пошкоджений компресор - то товар одразу ж повертають виробнику. Тепер чекаємо на повернення грошей - обіцяли учора . Один вихід - звертатися до поліції.
Відповідь представника «Arizona»
Доброго дня, Иван Петров. Дякуємо за Ваш відгук. Дійсно по Вашому замовленню була затримка у постачальника залишився товар тільки з дефектом, такий товар ми не можемо пропонувати оскільки на нього може не діяти гарантія. Після Вашогу запиту на повернення коштів, кошти повернули на протязі 3х діб. Вибачте за незручності. З повагою Arizona.com.ua
Гроші повернули. Проблема вирішена
15 червня 2023 Відповісти
Анна Янушевич не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Хотів купити: Кондиционер Cooper&Hunter CH-S07XP7

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Arizona»
Анна Янушевич, дякуємо за Ваш коментар, вкажіть будь ласка Ваш номер замовлення, менеджер перевірить і намагатимемось вирішити питання. З повагою Arizona.com.ua
SHARK_T рекомендує цей магазин

Купив: Кондиционер Cooper&Hunter CH-S07XP10, Замовлення №нет

Перешел в магазин за одной моделью. Но они закончились и посоветовали взять другие лучше, новее и по очень хорошей цене. Взял два. Установили оба на следующий же день. Мастера Профи! Всё понравилось. Рекомендую
SHARK_T, дякуємо за Ваш відгук. З повагою Arizona.com.ua
Алексей Давыденко не рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система IdeaPro ISR-07HR-PA7-N1 ION, Замовлення №16308

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовлення 16308 оплачене, телефони не відповідають, на звязок не виходять, ні товару ні грошей...
Відповідь представника «Arizona»
Алексей Давыденко, дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності. По Вашому замовленню заявка оброблена. Чи можемо ще чимось допомогти? З повагою Arizona.com.ua
Юля Криворак не рекомендує цей магазин

Купив: Кондиціонери, Замовлення №16543

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовили два кондиціонери в даному магазині, оплатили одразу всю суму. Обіцяли вислати товар в понеділок, не вислали. Телефони мертві, одразу зриває після інформації про можливий запис розмови. На чат не відповідають. Схоже варто було таки дослухатися до відгуків і не зв"язкуватися з ними, а зараз мабуть одна дорога, до поліції.
Відповідь представника «Arizona»
Юля Криворак, дякуємо за Ваш відгук. На жаль можливо Ви трохи сплутали, тому що Ваше замовлення під іншим номером. Але все одно вибачте за незручності, дійсно в понеділок в нас по технічним причинам не працювала телефонія, але все вже відновилось і бачимо по Вашому запиту менеджери відповіли. Якщо у Вас ще є питання, звертайтесь. Гарного Вам дня. З повагою Arizona.com.ua