Олег Браташов рекомендує цей магазин

Купив: Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF, Замовлення №5054

Виталий рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: Cooper&Hunter Supreme Continental CH-S24FTXAL-WP

Магазин з хорошею репутацією, менеджер Олександр допоміг підібрати кондиціонер, виставив безготівковий рахунок передоплати. Боявся , але після того як Олександр надав копії документів вирішив довіритись. Кондиціонер отримав швидше ніж очікував, я дуже задоволений тому рекомендую цей магазин! Сподіваюсь мій відгук допоможе.
Павел Тимченко рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Кондиционер Galactic Orient GKZ12HF-S инвертор Wi-Fi, Замовлення №4857

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Ціну схоже не встигли поміняти на сайті, невеличка розбіжність. В іншому -- все супер. Спілкування - дуже добе. Відправка, доставка швидко. Доставка на адресу безкоштовна -- дуже приємно!
ALEXZPUA рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: кондиционер Neoclima NS/NU-24AHTIw2 ALASKA 3.2, Замовлення №9270-3469-5269-1852

Юлія Пасько рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Кондиціонер TKS, Замовлення №284100

Дуже задоволена обслуговуванням. Щоб заощадити на доставці, зробила повну передплату. Доставка безкоштовна. Клондиціонер встановлений на лоджїї. Всим задоволені. Рекомендую магазин
Андрій Максимець не рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Хотів купити: Leberg LBS-FRA08UA/LBU-FRA08UA

В наявності немає Ціна 9000 замість 6500
Відповідь представника «Air Climate pro»
Андрей, тот товар закончился в Украине предложили вам другой этого же бренда, но вы отказались, Простите, но такое бывает. Война в стране. Не все поставщики обновляют нам товары ежеминутно.
sabit suleimanov рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Приточний очищувач повітря Ballu asp -80, Замовлення №4804

Чудовий магазин! Ціна відповідає заявленій! Швидка доставка! Все прийшло ціле! Вічливай консультант Олександр! Однозначно раджу цей магазин!
MrGreyCastle рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: Mitsushito SMK/SMC21VIG1

Bigbaobab рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Купив: TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready

Супер продавець. Проконсультував. Підказав. Було приємно купляти + хороша ціна така яка була до війни.
Maksim Prilipko рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Спліт-система Osaka STVP-12HH, Замовлення №4494

Все супер. доставили до дома (хотя бесплатная доставка только по Киеву). цена супер. фитбек отличный. дозаказывал wifi модуль к кондику так без вопросов помогли с установкой и настройкой. ребята молодцы.