РУСЛАН рекомендує цей магазин

Купив: Акумуляторна пила 4GARDEN AP2521, Замовлення №123620

Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, Руслан! Ми дякуємо за високу оцінку нашої роботи та бажаємо, щоб всі подальші покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Наталія Богата рекомендує цей магазин

Купив: Блендер BRAUN MQ 3045 APERITIVE White, Замовлення № 000122575

Чудовий блендер. Приємна ціна. Якісне обслуговування, оперативно зв'язались, вирішили всі деталі. Трошки затрамалися з доставкою. Але, що спадобалося, без попередньої оплати. Тобто оплатила на карту кур'єру. Це зручно. Все інше добре.
Представник магазину «FoRoom»
Шановна Наталія Дякуємо вам за теплий відгук та приємні слова щодо нашого блендера та обслуговування! Ми раді, що вам сподобався наш продукт і що ви задоволені ціною та якістю обслуговування. Вибачте за невеликі труднощі з доставкою, і ми вдячні, що ви звернули увагу на позитивний аспект - можливість оплати на місці кур'єру. Ми завжди працюємо над вдосконаленням наших послуг, і ваш відгук є для нас важливим джерелом вдосконалення. Дякуємо, що обрали наш магазин. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потребуєте додаткової допомоги. З повагою, Команда інтернет магазину FoRoom.com.ua
12 лютого 2024 Відповісти
Наталья Гамалюк рекомендує цей магазин

Купив: Газовая поверхность горения , Замовлення №000123164

Рекомендую этот магазин, соотношение цены и качества соответствует требованиям
Представник магазину «FoRoom»
Шановна Наталія Велике дякую за ваш високий відгук та рекомендації! Ми надзвичайно раді, що ви задоволені нашим магазином та обслуговуванням. Ми завжди стараємося надавати найкращу якість продуктів та забезпечувати найвищий рівень обслуговування для наших клієнтів. Ваші слова є великою нагородою для нас, і ми залишаємося віддані надалі надавати вам тільки найкраще. Дякуємо, що обрали нас, і сподіваємося бачити вас знову у нашому магазині. З повагою, Команда інтернет магазину FoRoom.com.ua
12 лютого 2024 Відповісти
masssimmmo рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Електробритва Remington XR1500 Ultimate Series RX5, Замовлення №000122694

Бритва справляє дуже гарне враження. Готрі леза. Гарна комплектація. Загалом, чисте гоління. Адміністрація магазину працює дуже чітко. Потішила швидка доставка з ЄС в обіцяний термін. Рекомендую до співпраці!
Відповідь представника «FoRoom»
masssimmmo, Вітаємо! Ми вдячні Вам за приємний відгук та за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам тільки позитивні емоції!
Vova Kotubei рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Витяжка похила Best Chef Versus 600 black 50 (1F364A2L8D), Замовлення №000123361

Товаром задоволенні все було вчасно товар дуже якісний рекомендуємо!!!! Окрема подяка менеджеру Юрію)))
Відповідь представника «FoRoom»
Vova Kotubei доброго дня! Ми дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Світлана Салюк рекомендує цей магазин

Купив: Кавоварка Bosch TAS1106, Замовлення №000123368

Найкраще обслуговування.Оперативно зв'язались.Вирішили всі деталі та швидко відправили.Хоча замовлення було зроблено не в робочий час,зворотній зв'язок швидкий. Ще один магазин додаю до своїх постійних замовлень.
Відповідь представника «FoRoom»
Світлана Салюк добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів. :)
OK person рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Bosch TWK7601, Замовлення №000123516

Чудовий чайник,задоволена товаром на всі 100 і сервіс приєсємний.Швидка доставка!Дякую,рекомендую
Відповідь представника «FoRoom»
OK person, вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Oleksandr Buhai рекомендує цей магазин

Купив: Вбудований холодильник Whirlpool SP40 801 EU, Замовлення №000123279

Покупка пройшла без нарікань. Ціна відповідала заявленій на сайті. Доставили наступного дня після замовлення. Поки що не встановлювали, тому за роботу товару говорити рано.
Відповідь представника «FoRoom»
Oleksandr Buhai, добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки!
Дмитро Сегейда рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос Dreame L10s Ultra (RLS6LADC) Замовлення №000123097, Замовлення № №000123097

Відповідь представника «FoRoom»
Дмитро Сегейда, вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову. :)
Андрей Пампуха рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Холодильник LG GBB72SWUGN, Замовлення № 000122272

Шукав холодильник LG GBB72SWUGN,данну модель знайшов під замовлення і з адресною доставкою в данному магазині.Замовлення було доставлене без попередньої плати і в термін який був зазнчений при оформленні на холодильник,це 14-21 день. По роботі поки що не відповім,чекаємо на кухню.Пізніше відгук доповню.