MisterEikon рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black/Red (HMSH1-A-RD/G, 4P5E3AA), Замовлення №656565

Чудовий магазин. Купував мишу півтора роки тому, та згодом миша виявилась бракованою. Відправив по гарантії, та через пів місяця мені зробили заміну на нову мишу
RusLan _ PWNZ рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Razer Barracuda X 2022 Black (RZ04-04430100-R3M1), Замовлення №13707

Отзывчивый и приятный персонал, быстро отправили на след. день уже получил Пользуюсь 3 дня, пока всем доволен
Vitalii Ivanov рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 15 OLED R1505ZA (R1505ZA-L1179), Замовлення №12042

Хлопці спрацювали ідеально, швидко та професійно, безкоштовно встановили ліцензійну вінду, на моє прохання додали 8 гб оперативної памяті. Оформлення замовив в кінці робочого дня, на слід. день вже була відправка. Дуже рекомендую, сам також буде звертатися!
Анастасія Ч. рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Змішувач для кухонної мийки Franke Old England 115.0028.204, Замовлення №7777

В цьому магазині найкращі ціни. Товар дуже якісний. Ввічливі професіонали. Швидко відправили товар. Дуже вдячна за якість та приємну ціну. Звичайно я буду рекомендувати цей магазин своїм знайомим. :)
цу ц рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB White/Pink (HMSH1-A-WT/G, 4P5E4AA) ? 1, Замовлення №-

Все добре, товар відповідає своїй ціні.
Woont рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Samsung EB-P5300 20000mAh Dark Gray (EB-P5300XJEGEU), Замовлення №7491

Olga Skriabina рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: iPhone 13 Pro Max, Замовлення №ххххххххх

Товар надіслали вчасно. Користуюся майже 3 місяці, скарг не маю.
roman divchur рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB White/Pink (HMSH1-A-WT/G, 4P5E4AA), Замовлення №20450627629820

Все сподобалось, ввічливий оператор, доставка в термін, товар відповідної якості, рекомендую)
Вячеслав Усов рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter (w/o cable) White (EP-TA800NWE), Замовлення №7073

Дякую магазину за якісне обслуговування. Мережевий зарядний пристрій Samsung на 25W доставили вчасно, все працює як треба!
Руслан П рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L3211 (C11CJ68402), Замовлення №2111

У листопаді придбав принтер Epson EcoTank L3211, забирав зі складу в магазині м.Чернівці. Кажу хлопцям, через тиждень чорна п'ятниця! Дали знижку. Дякую. Магазин рекомендую ;)