Danzed333 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №283678671

Вибрав собі ноутбук. Зателефонував, відповіли на всі питання які в мене виникли. Приїхав забирати самостійно оглянув все нове, як має бути, і відповідає зазначеним характеристикам. Покупкою дуже задоволений. Можу рекомендувати цей магазин!!!!
Юрій Крейман рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV A2 32", Замовлення №285489594

Доставка швидка, персонал ввічливий, сайт зручний. З мінусів - нічого. Рекомендую магазин Фоксель і телевізор Xiaomi Mi TV A2!
Ющенко Сергій рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZI (FX507ZI-F15.I74070), Замовлення №284037187

Купую вперше в магазині, відправили в день замовлення. Ціна найкраща на хотлайні.
Leliv рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (KF5-G3US353SH), Замовлення №272462268

Все пройшло чудово.
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Микола Ільченко рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) , Замовлення №267572899

Замовивши Smart колонку Apple HomePod mini White (MY5H2) в цьому магазині, я залишився вражений якістю обслуговування та оперативністю доставки. Рекомендую цей магазин для покупок техніки Apple.
Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00K9US), Замовлення №26897442

Замовив данний товар,звязались швидко,відправили в той самий день, Додатково запитали ,для яких потреб беру,чи підійде мені ноут,професійно проконсультували.на наступний день забрав ноут,все працює .Ціна дешевші чим в конкурентів Рекомендую данний магазин
Konstantin Horkovenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK000CUS), Замовлення №265056666

Замовлення прийшло раніше на 4 дня. Товар коштував стільки скільки оператор зафіксував. Брав з самовивозом. Магазин знаходиться за заявленою адресою.
Надежда Носкова рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Ноутбук Samsung Galaxy Chromebook 2 360 (XE520QEA-KB1US), Замовлення №28354

За адекватну ціну купила тут чудовий ноутбук. Працює просто відмінно. Дуже вдячна за швидку доставку. Магазин рекомендую.
Вера Симоненко рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №28056

Дуже хороший магазин. Замовляла тут навушники з мікрофоном. Хочу подякувати консультанту, який мені їх порадив купити. Все працює ідеально.
Hoho Mona рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9000PUS), Замовлення №6

Купив labtob за хорошими помірними цінами і оперативною доставкою, отримав через день. Всі задоволені, нарікань немає