Вікторія Шевель рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Philips FC 9334

Сподобалось,що товар настільки швидко оформили. Я замовила у понеділок і вже у вівторок забрала пилосос з нової пошти
Відповідь представника «FOXEL»
Шановна Вікторія Шевель! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Сергей Екимов рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Thomas twin tiger пилосос

В день заказа перезвонили, уточнили заказ, подтвердили наличие, отправили. И уже на следующий день товар в полной комплектации и в рабочем состоянии у меня дома
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний Сергей Екимов! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Yurii Nazarchuk рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Apple Watch 7 45mm, Замовлення №206395554

В принципе все ок, доставили как нужно и цена как указана, НО, испортило впечатление состояние коробки, на почте даже сомневался забирать или нет. Понимаю, что возможно на почте подмяли углы, но коробка тоже была грязновата, а так как у Apple коробки в основном белые, то общее впечатление это подпортило. В целом 4/5.
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний Yurii Nazarchuk! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
gorlum22 рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: Philips HR2621/90, Замовлення №205000497

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Отличный магазин с хорошими ценами. Товар качественный и соответствует описанию. Заказом остался доволен. Рекомендую!
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний gorlum22! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Виктория Гутшмидт рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GB Carbon Gray

Преобрела данный смартфон, довольна, пока нареканий нет, пришёл смартфон довольно быстро, в этом проблем не было, цена одна из самых низких по сравнению с другими магазинами, перед заказом перезвонили и все уточнили, что не мало важно. Спасибо за работу в такое не лёгкое время
Відповідь представника «FOXEL»
Шановна Виктория Гутшмидт! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Tanya Romazanova рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Grey

Впервые заказала телефон через онлайн магазин, переживала, но зря, отличное качество соответствующее цене, хороший сервис и быстрая доставка, всем советую)
Відповідь представника «FOXEL»
Шановна Tanya Romazanova! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
актин ковалев рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: SAMSUNG VC05K41F0VR/UK

все дуже сподобалося, дуже зручно і легко, пилосос супер дякую
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний актин ковалев! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Internecine рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Peacook Green, Замовлення №23543123

Я рекомендую цей магазин, він чудовий, а так ж ціна дешевша, чім в других, та чудово доставлений товар
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний(на) Internecine! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Artem76655 рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Электрическая зубная щетка Philips Sonicare For Kids HX6322/04

Хороший магазин. Быстро приняли и оформили заказ, все качественно и отвечает описанию. Цена меньше, чем у многих других магазинах. Покупал зубную электрощетку, скажу честно заказ превзошел мои ожидания. Все на высшем уровне. Планирую еще покупать!
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний Artem76655! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Oksana Dobra рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Фен Rowenta Ultimate Experience Maestria

Замовляла в цьому магазині фен ,звязались швидко, замовлення на третій день вже було в мене , дуже порадувала ціна,товар якісний, однозначно рекомендую!
Відповідь представника «FOXEL»
Шановна Oksana Dobra! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!