Андрей Мех рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Liquipel Powertek 20,000 mAh, Замовлення №2489785514

Швидка відповідь від магазину, ввічливий оператор. Досить швидкі відправка та доставка. Товаром задоволений. Ємність відповідає заявленій у характеристиці. Рекомендую цього продавця.
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Міша рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV P1 32", Замовлення №2489658552

Чудовий телевізор за невисоку ціну. Потрібен був невеликий ТВ з Андроїд ТВ. Ноунейми не розглядав, бо там постійний компроміс поганого софту і динаміків. Телевізори Ксяомі вже мав у користуванні, тому знаю, що це непогане співвідношення ціна-фарш. Чітка картинка, звук, все працює. Задоволений покупкою. Магазин рекомендую!
Влад рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Smart колонка Amazon Echo Dot (5th Generation) Charcoal (B09B8V1LZ3), Замовлення №14489284742

Задоволений замовленням і обслуговуванням покупців. Дуже приємний і відносно дешевий магазин. Колонка працює відмінно, звук і якість за таку ціну відмінна. Рекомендую!
Лорачка рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 256GB Purple (MMED3), Замовлення №246669807

Дочка дістала "хочу планшет". На честь хороших оцінок за рік замовила їй планшет Apple. Дочка, звісно, ??у захваті. Замовлення прийшло наступного дня, дуже оперативно. Замакували аж занадто добре. Взагалі всім рекомендую, відмінний магазин, нам все сподобалося. Менеджер попросила залишити відгук. Зазвичай ліньки, але сервіс хороший, заради процвітання написала.
Відповідь представника «FOXEL»
kotrai не рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung T7 Shield 2 TB Black (MU-PE2T0S)

Відповідь представника «FOXEL»
Шановний клієнте! Товар який ви замовили - "під замовлення", все це прописано в карточці товару (скрин-шот нижче), для його замовлення береться передплата. Саме тому ми Вам телефонували як отримали замовлення, І відправити товар ми Вам ніяк не могли оскільки, по-перше до вас не можливо було дозвонитись, по-друге не були виконані умови передзамовлення, по третє товару немає на складі в Україні, тому фізично ми б не змогли вам його відправити в день замовлення чи на наступний день. Скрин-шот дзвінків на ваш телефон можемо скинути Вам в особисті повідомлення, за бажання, щоб не висвітлювати тут цю інформацію. Все вище сказане ми з вами обговорили вчора в телефонній розмові, після цього ви залишаєте негативний відгук, вказавши 50% неправдивої інформації. Ваше замовлення яке ми вчора переоформили, ми також скасовуємо, оскільки не бажаємо співпрацювати з людьми які намірено надають неправдиву інформацію для висвітлення нас з поганого боку З повагою, Адміністрація ІМ "FOXEL".
Администрация "FOXEL", вы сейчас пытаетесь юлить. Или невнимательно читаете то, что я написал. И то и другое говорит не в вашу пользу. Я описал свой опыт общения с вами на примере своего первого заказа. Давайте найдём в моих словах "50% неправды". 1. Сделал заказ. Отметил, чтобы мне не звонили. 2. Через день, решил выяснить почему нет отправки. Если внимательно прочитаете моё сообщение, то увидите, что я не вменял вам это в вину. Написано, почему решил позвонить. 3. Ваш сотрудник сообщил, что со мной пытались связаться, чтобы уточнить, что товар на таможне, будет идти 10-14 дней, хотя про срок доставки и так написано прямо на hotline, как я уточнил позже. Взял паузу, чтобы разобраться, так как заказал за это время несколько товаров. Условились, что перезвоню. Ни про какую предоплату речи не шло. 4. Перепроверил, пропущенных у меня не было (вот тут, внимание обратите, я не утверждаю, звонили вы или нет, — ситуация описана с моей стороны). 5. Позвонил повторно, подтвердил, что согласен подождать обозначенное время. Мне сказали, что не дозвонившись в тот день, заказ отменили совсем и нужно бронировать всё заново. Дал согласие. В ответ — «Ой, только он подорожал, сейчас скажу новую цену». Ваша сторона не попыталась проявить понимание, учитывая обстоятельства, и оставить цену прежней, как это сделал бы любой клиентоориентированный магазин, ну и ладно. Согласился забронировать по новой цене. Уведомил, что оставлю отзыв о заказе, который вы отменили. О втором, к слову, тоже собирался. Я попросил, чтобы мне далее не звонили, дабы не снова не случилась накладка. Ваш менеджер ответил согласием. Во время второго звонка разговора о предоплате не было тоже. Когда же с меня хотели стребовать эти 10% (что, кстати, является плохим маркером — подавляющее большинство хороших магазинов так не делают)? Сегодня вместо профессионального решения конфликтной ситуации, получил от вас неучтивый ответ с нотками истеричности и обвинениями во лжи.
26 травня 2023 Відповісти
Когда прочёл об отмене моего второго заказа, пошёл посмотреть цену на товар в вашем магазине и не прогадал: за этот день она выросла ещё, совокупно за эти несколько дней разбирательств — более, чем на 18%. Я крайне редко пишу отзывы, тем более отрицательные, но в этот раз не удержался. Пусть люди сами для себя сделают выводы. Своим знакомым посоветую избегать покупок у вас. Я же успешно нашёл нужный товар по цене, ниже чем у вас была изначально. Можете оставаться при своём, дело ваше.
26 травня 2023 Відповісти
Стас рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3640A, Замовлення №1

Дуже швидко потрібен був подарунок дружині. Замовив, в той же день відправили, отримав на Новій пошті на наступний день. Продавець по телефону надав повну консультацію. Дякую
Денис Иванов рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Жорсткий диск WD Red Plus 2 TB (WD20EFZX) , Замовлення №240116502

Anna Nimchuk рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Машинка на радіоуправлінні Баггі WL-Toys 144001 4WD 1/14 (червона), Замовлення №№ 240000161

На рахунок магазину скажу що стеження доставки працює на відмінно, підтримка з усіх питань відповідає швидко оперативно. Будь-які питання пов'язані з товаром. Я рекомендую.
Syndemoz рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Studio3 Wireless White (MQ572), Замовлення №239659286

Замовляв тут навушники за дуже хорошою ціною по акції. Перезвонили швидко, вислали швидко. Все приїхало ціле і неушкоджене. Залишився задоволений роботою магазину. Навушники супер. Дуже класні.
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Samsung 980 PRO 500 GB (MZ-V8P500BW), Замовлення №345720

Через несколько минут после оформления заказа мне презвонил продавец и уточнил куда доставить. На следующий день продавец перезвонил и сказал что уже отправили со склада. Пришло к обещаному сроку. Товар был упакован хорошо, не смотря что доставлялось из заграничного склада пришло у хорошем состоянии , коробка была целая не помятая.Спасибо за дополнительную картонную каробку