Денис Хуков рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ASUS L510MA (L510MA-DH02), Замовлення №27132

Об этом магазине у меня сложилось исключительно позитивное мнение. Очень большой выбор, приемлемые цены и оперативная доставка. Купил себе здесь ноутбук. Его работой я очень доволен. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «FOXEL»
Шановний клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Fresh67 рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Galaxy Tab S8 Ultra, Замовлення №27034

Доставка была быстрой и без проблем. Спасибо вашему магазину за качественный товар и отличное обслуживание!
Егор Давыдов рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Хромбук Lenovo IP Flex 3 Chrome 15IJL7 (82T3000DUS), Замовлення №27026

Заказывал здесь первый раз. В целом магазин мне понравился. Видно, что люди заинтересованы в покупателях и стараются им угодить.
Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Комп\'ютерна гарнітура Razer Kraken X for Console (RZ04-02890200-R3M1/RZ04-02890200-R3U1), Замовлення №26987

Придбав гарнітуру для ігор на пк зі скидкою. Якість звуку гарна , з мікрофоном проблем немає , досить м'які і зручні навушники , хоч навушники по ціні можна назвати бюджетними , але якістю я задоволений. Оформили покупку швидко , доставили у Києві в той же день ( що мене здивувало , бо вже був вечір і я чекав наступного дня ,але отримав через декілька годин ) за що окрема подяка. Всім задоволений нарікань ніяких нема
Егор Матвиенко рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Повербанк Liquipel Powertek 20,000 mAh, Замовлення №26982

Приобрел здесь себе по скидке отличный повербанк. Отправили в день заказа. Оперативность работы однозначно заслуживает похвалы. Рекомендую.
romul23 рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Blue (981-001062), Замовлення №25976

Остались исключительно положительные эмоции после покупки в данном магазине. Наушники просто отличные. Отдельно отмечу грамотность консультанта.
Oleksandr рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Хромбук ASUS TUF Dash F15 FX517ZC (FX517ZC-WS51), Замовлення №2489885712

Ноутбук ASUS TUF Dash вразив мене своєю потужністю та стильним дизайном. Легкий, але дуже продуктивний - ідеальний компаньйон для геймерів. Жаль тільки, що була проблема якась незначна, але все швидко виправили, дякую!
Павел Сергиенко рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV P1 32", Замовлення №№2489658994

После консультации с продавцом купил тут себе телевизор Xiaomi Mi TV P1 32". Как раз на них была акция и цена была очень привлекательная. Как по мне, то отличный телевизор. Работает выше всяких похвал. Отдельное спасибо за оперативную доставку.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Blue (981-001062), Замовлення №23876

В целом весьма достойный магазин. Наушники, которые я здесь приобрел отличного качества. Звук практически идеальный. Очень доволен покупкой. Магазин рекомендую.
Ty4e4ka рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Acer Nitro 5 AN515-46-R5XN (NH.QH1AA.005), Замовлення №2489885617

Замовив ноутбук, не сподобались температури, подзвонив в магазин, сказали куди відправити, відправив, через 5 днів вернули кошти!