Kovcheq не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: BVLGARI Man Wood Essence Парфюмированная вода 60 мл, Замовлення №Не помню

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у вас лишилось негативне враження. Для розв'язання питання напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення у соціальних мережах.
Ksenia Pavlivna не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Natura Bisse Diamond Age-Defying Diamond Luminous освітлююча маска 100 мл, Замовлення №022081918

Купила товар, оплатила на сайті, прислали не той товар, більше 10 днів забирали замовлення з пошти, і ще 30 днів чекати повернення. Тобто, кошти заморожені майже на 1,5 місяця…. Класно «пошопилась». #нерекомендую
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дуже шкода, що з вами трапилась така ситуація. Однак зауважу, до розблокування коштів протягом 30 робочих днів - це регламент, який зазначено майже всіма банками. В цій ситуації контролювати процес та час повернення грошей з боку магазину немає можливості.
Burning Money рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Garnier Шампунь Fructis Рост во всю силу для ослабленных волос склонных к выпадению 400 мл (3600541775855), Замовлення №017668959

все супер, дуже зручний сайт, можна отримати консультацію за питтаннями, що цікавлять., товар отримано в зазначений термін. Спобалось програмне забезпечення та отримання електронного чеку
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук)
16 жовтня 2023 Відповісти
УрсулаУр не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Ролер з вібрацією для масажу обличчя Wellderma Face Lifting Vibrating Roller, Замовлення №018925395

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купила даний ролер. Був повернутий в магазин так як був з браком. Обіцяли повернути кошти на протязі місяця. Вже пройшло півтора. Не повертають кошти і не відповідають на запити.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дуже шкода що склалась дана ситуація. Щодо вашого питання вже було звернення №SR02632630, як тільки буде відповідь - з вами зв'яжуться
Вам повернули кошти чи ні? Бо також має купу проблем з цим магазином, повернення по причині того що поклали не той товар:(
21 жовтня 2023 Відповісти
Елизавета88888 не рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Хотів купити: Розгладжувальний кондиціонер для волосся TRESemme Keratin Smooth Conditioner

якщо відкрити в браузері на ПК - замовити товар неможливо. При додаванні до кошика сторінка мерехтить, показує неповну кількість товарів, а через секунду - кошик пустий. Ок, в мене вийшло натиснути на кнопку "Оформити покупку". Але і тут мерехтить - то одна сума замовлення, то інша. Браузер Хром 116.0.5845.141.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що ви мали такий досвід. Для розв'язання цього питання напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення у соціальних мережах.
Олена Михайлова не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Набір для ротової порожнини Parodontax (зубна паста, Ультра очищення, 75 мл + зубна паста з фтором, , Замовлення №020581138

В описі товара (Набір для ротової порожнини Parodontax (зубна паста, Ультра очищення, 75 мл + зубна паста з фтором, 50 мл) вказано, що за 195 грн отримуєш 2 зубних пасти В результаті прислали лише зубну пасту 75 мл. 10 днів їм пишу, але ніяких результатів. Висновок: Не рекомендую даний сайт
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Нам дуже шкода, що така ситуація трапилась. Звернення було зафіксоване SR02571983 та вже вирішене. Перепрошуємо за незручності.
Shura рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Каша молочна Hipp Молочная каша гречневая с пребиотиками 250 г, Каша молочна Hipp Молочная каша 5 злаков с черносливом с пребиотиками 250 г, Замовлення №020438791

Мені подобається магазин EVA.UA. Замовлення доставили швидко, товар прийшов гарно упакований, в магазині доброзичливий персонал, який без черги віддав моє замовлення. Рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук)
Майя Шмигельская не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Маркер для брів, Замовлення №020315797

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Купила два олівці фломастери.Не співпадає колір .Відмовились замінити,бо товар вже розпечатаний.А як я подивлюсь колір,не розпечатавши товар? На олівці написано колір 1.Повинен бути коричневий,а він чорний
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Товар який ви отримали відповідає замовленню. Олівець має темно-коричневий колір. На жаль, невідповідність кольору на екрані і фактичного може на пряму залежати від індивідуальних налаштувань вашого комп'ютера та передачі кольору.
Kate Sun не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Спресована зволожувальна сироватка Blithe Pressed Serum Velvet Yam 50г, Замовлення №020246542

Сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Для вирішення даного питання було зафіксовано звернення №SR02561794 та передано на розгляд спеціалістам. Очікуйте, будь ласка, на відповідь, яка буде надана на вашу електронну пошту.
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Нам дуже прикро, що ви отримали негативний досвід від покупки. Виробник зазначає одиницею виміру мілілітри. Інформацію на сайті виправимо. Стосовно не товарного виду продукції буде проведена службова перевірка. Погоджуємо повернення через Нову Пошту, якщо товар не був у використанні. Можна повернути товар за рахунок складу. Обов'язково вкласти заповнену заяву на повернення та надати нам номер ТТН.Адреса для повернення:1) Юр. особа: ТОВ «РУШ» (інтернет-магазин). Код ЄДРПОУ 32007740.2) Одержувач: Коваленко Марина Юріївна, (+380 800 30 37 00).Вид доставки: Склад - Склад.Адреса відділення: м. Львів, відділення №1 (вул. Городоцька, 359).
19 липня 2023 Відповісти
Юлия Куприкова не рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Декоративна косметика, Замовлення №020299981

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Надали вам відповідь стосовно звернення №SR02560343  на вашу електронну пошту.