Vlodko рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Міксер MPM MMR-12, Замовлення №13693

Вперше зробили замовлення тут, і щиро задоволені роботою магазину. Все оперативно оформили, прийняли оплату, і миттю відправили. міксер MPM MMR-12 доїхав НП цілий, якраз до свят встигли отримати, та пройти випробування. Задоволені, бо звільняються руки в приготуванні, є звичайно свої нюанси в роботі, які на результат не впливають. Тому щиро рекомендую магазин до співпраці!!!
жанна лысенко рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Чаша для мультиварки, Замовлення №13516

Вперше робила замовлення в цьому інтернет магазині.Якістю обслуговування дуже задоволена.Оперативно за'язадись зі мною і допомогли у виборі товару.Доставка відбулась оперативно і буду ще замовляти і рекомендувати іншим
wwwladimirov рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: обогреватель Rotex RCH16-X

Оксана Мальцева рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Мультиварка Redmond, Замовлення №13412

Мультиварка недорога, але працює нлрмально. Сподобалось, як детально мене поінформували, щоб допомогти з вибором. Також вдячна за швидку доставку. Рекомендую Mіксер.store.
Игорь Шароваров рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Електрочайник MPM MCZ-101, Замовлення №13324

Купив ел.чайник,ціна не висока, якість матеріалів чудова, немає запаху . Задоволений. Погано тримається фільтр від накипу.
Anna Gavrilyuk рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: МУЛЬТИВАРКА REDMOND RMC-M26

mikcep.store пішов на зустріч без питань, обміняв помилково обрану мультиварку і допоміг обрати ту мультиварку, що дійсно відповідала всім моїм вимогам. Я дуже задоволена роботою магазину, буду звертатися знову і рекомендую цей магазин!
Татьяна Копина рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Чаша для мультиварки REDMOND RB-A673, Замовлення №13202

всё прошло на высшем уровне. благодарю. всё соответствует описанию. подошло идеально.
MS001 рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Занурюваний блендер Rotex RTB850-B, Замовлення №13186

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Замовлення виконано вчасно і якісно!
Алена Шастал рекомендує цей магазин
10 листопада 2021

Купив: Телевизор AKAI UA32HD19FHDS

Довольна сотрудничеством с этой компанией. Вся информация была предоставлена очень быстро. Все соответствовало тому, что было заявлено. Немного опасалась делать заказ Новой почтой, но мне рассказали, что смогу все не спеша проверить, включить телевизор в розетку прямо на Новой Почте. Объяснили нюансы с возвратом, в случае такой необходимости. В итоге- быстрая доставка по адекватной цене. Спасибо. Рекомендую.
Снежана Билецкая рекомендує цей магазин
10 жовтня 2021

Купив: СЕНДВІЧНИЦЯ MPM MOP-33M, Замовлення №12834

Отличный магазин! Покупала мультимейкер MPM MOP-33M. Быстро отправили, не надоедали звонками. Адекватные цены на технику. На сайте можно оставлять отзывы о покупке.