Катерина Тимощук рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Apple Macbook Air 15” M2 2023 | 256Gb | 8Gb | 10-core GPU | Midnight (MQKW3), Замовлення №102545

Не перший раз купую техніку в даному магазині. Враховуючи досвід - рекомендую! Хороші ціни та приємне обслуговування. Ціну зафіксували у момент підтвердження замовлення. Також дали безкоштовний ваучер на гравіювання клавіатури, що приємно здивувало.
Представник магазину «BUY.UA»
Катерина, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно читати такі позитивнi слова на адресу нашого магазинчику! У нас самi найкращі клієнти! Миру нам, приходьте до нас ще ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
24 січня 2024 Відповісти
ЕЛЕНА ГОЛУБОВСКАЯ рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 512GB Space Gray (MNXU3), Замовлення №102480

Магазин рекомендую, помірні ціни, приємний продавець. Отримала планшет, замовляла і захисне скло. Дякую, що плашет прийшов вже покритий захисним склом. В разі необхідності буду звертатись тільки до цього магазину.
Представник магазину «BUY.UA»
Олена, дякуємо за відгук! Велике спасибi за такий розгорнутий фидбек. Вітаємо Вас із чудовою покупкою, нехай Ваш новий iPad працює довго та надійно! З нетерпінням чекатимемо Вас знову ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Serhii Mykhailets рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №-

Купував телефон на подарунок мамі. Усе супер. Ввічливе обслуговування як онлайн, так і офлайн. Культурні, виховані і професійні працівники! Товар - новий, гарно запакований, перевірений на офіційному сайті еппл. Додатково попросив скло та чохол. Все було в наявності, скло поклеїли якісно і залічені секунди. Сервісом та товаром задоволений. Буду рекомендувати друзям та знайомим.
Представник магазину «BUY.UA»
Сергiй, дякуємо за відгук! Безмірно вдячні Вам за такi теплi слова на адресу роботи нашого шоу-руму та колл-центра. З чудовою покупкою Вас. Завжди можете розраховувати на нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
JoymanVM рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Apple Macbook Pro 14” Late 2023 M3 Pro 11-Core CPU | 18Gb | 512Gb | 14-Core GPU | Space Black (MRX33, Замовлення №00

Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із супер покупкою! Хай щастить ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Дмитро Будник рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Space Gray (MHNF3), Замовлення №59001081197028

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ціна на сайті суттєво відрізнялась від реальної. Оплата переказом на банківську картку. В усьому іншому задоволений.
Представник магазину «BUY.UA»
Дмитро, дякуємо за відгук! Ми вдячні, що Ви звернулися за покупкою саме до нас! Різниця в ціні могла бути, так як техніку ми замовляємо у постачальника, відштовхуючись від їх прайсів, які періодично оновлюються. Чудового Вам дня ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB eSIM White Titanium (MU6G3), Замовлення №040124

зазвичай беру техніку в інших магазинах, та тут ціна була прям на 2000 дешевше. про цей магазин чув раніше, тому +/- довіряв. зателефонував. був здивований що телефон перемістять і на офісі буде за 2 години. прийшов оплатив, попросив наклеїти відразу скло. працівник дуже обізнаний і без зайвих розмов. - рекомендую іншим, буду брати всього більше тут.
Представник магазину «BUY.UA»
Андрiй, дякуємо за відгук! Дуже приємно читати такі гарнi слова на адресу роботи нашого магазину. Завжди можете розраховувати на нас. До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Наталия Наталия рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №46995

Детально проконсультували, швидко доставили шоу-рум, ціну зафіксували. Телефон був запакований.
Представник магазину «BUY.UA»
Наталя, дякуємо за відгук! З чудовим оновленням. Вітаємо Вас зi святами, та будемо чекати Вас у новому році за новими яблучними гаджетами ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Анатолій Жирнов рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNJP3), Замовлення №102373

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Годинник брав на подарунок, усе на рівні, дякую.
Представник магазину «BUY.UA»
Анатолiй, дякуємо за відгук! Ви обрали чудовий подарунок, впевнені, їх новий власник гідно оцінить! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Timmmur рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 128GB Space Gray (MHQR3), Замовлення №556

Представник магазину «BUY.UA»
Тимур, дякуємо за відгук! Спасибi що звернулися cсаме до нашого магазину. Вдалого Вам використання ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Maksym Shumeiko рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3), Замовлення №351091215388814

Від моменту замовлення до відправки, ціна змінюється, бо прив?язана до долара. В цілому, якістю товару та послугами задоволений
Представник магазину «BUY.UA»
Максим, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із чудовою покупкою ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA