SPQR рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13.6, Замовлення №103547

Ми чудово придбали! Дякуємо персоналу! Вийшли з приємними враженнями.
Представник магазину «BUY.UA»
Роман, дякуємо за відгук! З чудовою покупкою Вас! Класний вибір Мака ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
12 березня 2024 Відповісти
Александр Кашугин рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: .F.PGH86MpcwbTw, Замовлення №.F.PGH86MpcwbTw

Все було на рівні 10 балів
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
12 березня 2024 Відповісти
Andrii27 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 256GB Space Gray (MK7T3), Замовлення №000

Дякую магазину за найкращу ціну , буду купувати ще, всім рекомендую
Представник магазину «BUY.UA»
Андрiй, дякуємо за відгук! Відмінний вибір планшета! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Andrey рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Айфон, Замовлення №270224

Подзвонив, домовився, приїхав заплатив та забрав. Усе чітко , без зайвої метушні.
Андрію особиста подяка
28 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «BUY.UA»
Андрiй, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалося, спасибi за такий фідбек! Обов'язково передамо Андрієві слова подяки ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Oleksandr Khlopiachyi рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №103468

Надзвичайний сервіс, все дуже швидко і зручно! Андрій дуже гарний консультант, який зміг допомогти з моїм замовленням в надзвичайно короткий термін! Ціни нижчі за інші магазини Однозначно рекомендую!
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! У нас найкращі клієнти і Ви тому яскраве підтвердження! Вітаємо Вас із чудовою покупкою, нехай Ваш новий Мак працює довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Валерия Павлюк рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №13.03.2024

Покупкою задоволена.
Представник магазину «BUY.UA»
Валерiя, дякуємо за відгук! З чудовим оновленням Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
1 березня 2024 Відповісти
Ivan Levchenko рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Blue (MPWP3), Замовлення №Немає номеру

Хороша комунікація від менеджерів, товар новий як і очікувалось, все добре, без нюансів) рекомендую
Представник магазину «BUY.UA»
Iван, дякуємо за відгук! З дебютом Вас! Дуже раді, що Вам сподобалось у нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
1 березня 2024 Відповісти
Oleg.1995 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №18372

Даже вдячний хлопцям, які допомогли мені розібратись і купити 2 макбуки, сервіс на 1000/100, дуже приємний персонал, буду купувати у вас ще не один раз)
Представник магазину «BUY.UA»
Олег, дякуємо за відгук! Чудовий фідбек! Дуже раді, що змогли забезпечити Вам Маки в потрібні терміни. До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Aнна Михеева рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2022 64GB Starlight (MMX63), Замовлення №59001102625394

Придбала телефон онлайн. Я не дуже продвинутий користувач сучасних гаджетів, тому виникли питання, вже коли отримала телефон. Вдячна за допомогу та добре відношення. Сподобалось, що відповідають дуже швидко!
Представник магазину «BUY.UA»
Анна, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалося купувати у нас! Завжди цінуємо наших клієнтів та готові допомогти у будь-яких ситуаціях! З чудовою покупкою ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Влад рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: MacBook Pro, Замовлення №№.

Рекомендую. Консультация и сервис на очень высоком уровне. Спасибо большое.
Представник магазину «BUY.UA»
Владислав, дякуємо за відгук! Знаємо, що Ви багато років є нашим постійним клієнтом, для нас це дуже цінно! З чудовою покупкою Вас в черговий раз ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA