Natalia Piddubna рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №Немає

Вже третій раз купую в цьому магазині. Ніколи не було ніяких нарікань.
Представник магазину «BUY.UA»
Наталя, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви вкотре звертаєтесь до нас за покупкою яблучних гаджетів! Нехай Ваш новенький айфончик працює довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Vitalii рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue (MU163), Замовлення №.

Чудові працівники,швидке обслуговування
Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! З чудовим оновленням Вас! Завжди можете розраховувати на нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Илья Мольченко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №Не знаю

Представник магазину «BUY.UA»
Ілля, дякуємо за відгук! Звертайтесь ще, завжди Вам радi ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Марина Карпенко рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №103122

Як завжди найвигідніші ціни, швидко відповідають, сервіс відмінний, всім раджу даний магазин.
Представник магазину «BUY.UA»
Марина, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас з чудовим придбанням! Завжди раді допомогти ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Sasha Herasymchuk рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №0111

Купую неодноразово. Рекомендую. Сервіс, консультація на високому рівні. Дякую
Представник магазину «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! Для нас дуже цінно, що Ви є нашим постійним клієнтом! Завжди можете розраховувати на нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Vitaliy Zhuhay рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Black (MU0Y3), Замовлення №0800302005

Все пройшло чудово, обміняв стару модель на нову з доплатою в зручний час, без жодних проблем. Рекомендую магазин
Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! Раді, що Вам сподобалися умови трейдiну. З чудовою покупкою Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Дмитро Шишкін рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53), Замовлення №290124

Все добре. Досить швидко. Процедура замовлення трохи не інформативна.
Представник магазину «BUY.UA»
Дмитро, дякуємо за відгук та за зворотній зв'язок! Ми працюємо над удосконаленням поточного сайту та розробляємо новий! Будемо раді Вам знову ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Kateryna Chepurna рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №102948

На сайті були детально описані деталі покупки та отримання. Зателефонувала в п’ятницю уточнити наявність та деталі покупки. Одразу підтвердили замовлення та вже в суботу змогла отримати телефон. Дуже приємний персонал, швидко та оперативно здійснила купівлю. Задоволена сервісом. Також на сайті для лінійки 15их айфонів був дуже цікавий опис, який мені неймовірно сподобався. Рада, що в компанії є креативний підхід.
Представник магазину «BUY.UA»
Катерина, дякуємо за відгук! Дуже вдячнi Вам за такий классний фідбек! З чудовим оновленням Вас, завжди раді ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Nadejda Sinitskaya рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminum case with Midnight Sport Band (MNP53), Замовлення №1

Дякую BUY.UA за швидку доставку і чудовий сервіс.
Представник магазину «BUY.UA»
Надiя, дякуємо за відгук! Будемо раді Вам знову, звертайтесь ще ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
9 лютого 2024 Відповісти
Ilona HR рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Silver S. Steel Case w. Silver Milanese Loop (MRJ43), Замовлення №Не пам'ятаю

Дуже приємний сервіс та швидка доставка
Представник магазину «BUY.UA»
Iлона, дякуємо за відгук! З чудовою покупкою Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
9 лютого 2024 Відповісти