Богдан Гальчук рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Apple Macbook Pro 16” 2021 CPO M1 Pro 10-Core CPU | 16Gb | 1Tb | 16-Core GPU | Space Gray (MK193CPO), Замовлення №20012024/1

Купляв макбук в цьому магазині. Перша покупка у них, і одразу такий дорогий товар, хвилювався що можуть бути проблеми із цим, проте менеджер що вів моє замовлення розвіяв їх, відповідав на всі мої дзвінки і запитання навіть о 8 вечора, коли я забирав замовлення. Магазин також веде ФОП, отож я впевнений що він сплачує податки, що для мене також було вагомою причиною. Всім рекомендую
Представник магазину «BUY.UA»
Богдан, дякуємо за відгук! Спасибi що довірилися нашому магазину! Дуже раді, що Вам все сподобалося і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
9 лютого 2024 Відповісти
Yan рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512GB Natural Titanium (MTV93), Замовлення №Не було, оскільки замовив

Замовив за телефоном. Після спілкування було обумовлено час отримання. Мені важливо було отримати покупку вже наступного дня. Все відбулося, як і домовились.
Представник магазину «BUY.UA»
Ян, дякуємо за відгук! Завжди намагаємось забезпечити клієнту потрібний товар у найкоротші терміни! Спасибi за довіру! ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Вадим рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MPQ13), Замовлення №нету

Уже вторая покупка тут, рекомендую.
Представник магазину «BUY.UA»
Вадим, дякуємо за відгук! Ми дуже вдячні, що Ви довіряєте нашому магазину! А ми у свою чергу намагатимемося працювати для Вас ще краще ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Alla Filippova рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver Late 2023 (MRW63), Замовлення №б/н

Знаю цей магазин з 2018 року, усе чудово. Усі домовленості виконуються, якісне обслуговування, жодних нарікань щодо товарів. Ціни дуже демократичні. Однозначно рекомендую.
Представник магазину «BUY.UA»
Алла, дякуємо за відгук! У нас найдивовижніші клієнти i Ви тому підтвердження! Завжди Вам раді ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Marharyta рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Apple MagSafe Battery Pack (MJWY3), Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green (MNDT3), Замовлення №Купувала в магазині

Надійний магазин, всю техніку Apple купую в них, бо віддаю перевагу швидкості отримання замовлення, якості послуг, адекватній ціні і впевненості в тому, що товар оригінальний. Але є ще один великий плюс: у них можна знайти «специфічні» моделі макбуків, які потрібні наприклад в роботі програмістом, тож рекомендую однозначно.
Представник магазину «BUY.UA»
Маргарита, дякуємо за відгук! Нам дуже дуже приємно читати подiбнi відгуки на адресу роботи нашого магазину! З нетерпінням будемо чекати Ваших нових звернень ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Ксения Иванчук рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №Купувала в магазині

Користуюсь послугами магазину вже не перший рік і кожен раз все на вищому рівні) Рекомендую
Представник магазину «BUY.UA»
Ксенiя, дякуємо за відгук! Як завжди супер вибір! 15 pro max у цьому кольорі виглядає просто неймовірно! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Тина Крейап рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №-

Купую вже не вперше, дуже задоволена. Все пройшло швидко, товар якісний.
Представник магазину «BUY.UA»
Тiна, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви знову звернулися до нас за покупкою яблучної продукції! Хочемо й надалі радувати Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Yevhenii Kononenko рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: iPhone 14 pro 128 white , Замовлення №Номер замовлення мені не

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все ок, менеджер відповів на всі запитання та я придбав модель в іншому кольорі, адже потрібний мені був на віддаленому складі. Єдине, що кинулось в очі, менеджер не знав як пишеться ім'я Євген ? В цілому на оцінку це не вплинуло. Адже покупкою задоволений, як і обслуговуванням в іншому. Тому можу сказати, що при необхідності, повернусь до них ще, якщо як і цього разу, в них буде найкраще співвідношення між вартістю, комісією та часом доставки!
Представник магазину «BUY.UA»
Євген, дякуємо за відгук! Завжди намагаємось тримати мінімальну ціну з урахуванням дванадцятимісячної гарантії і відвантажувати товар у найближчі терміни, тому можете розраховувати на нас і в наступних покупках. До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Roman Biletskyi рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №1

Чудовий магазин та працівники. Проконсультували, відразу при покупці поклеїли скло та підібрали чохол до телефону. Ціна товару відповідала дійсності з сайтом. Рекомендую.
Представник магазину «BUY.UA»
Роман, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із чудовою покупкою, адже 14 pro max - це ТОП! Нехай служить довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Иван Ночевкин рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Обкладинка-підставка для планшета Apple iPad Smart Cover - Charcoal Gray (MQ4L2), Замовлення №Б/н

Отличное обслуживание. Быстро связались, отправка в день оплаты. Всё прошло без нареканий. Рад был опыту покупки, рекомендую магазин)
Представник магазину «BUY.UA»
Iван, дякуємо за відгук! Нехай Ваш новенький чохол довго захищає iPad! Раді Вашої покупкою ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA