PavloBar рекомендує цей магазин
16 серпня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2020 128GB Product Red (MXD22/MXCY2)

Повністю задоволений товаром та якістю обслуговування у магазині. Купую вже не в перший раз, кожний раз гарні враження від швидкості та якості обслуговування
deezrow рекомендує цей магазин
14 серпня 2020

Купив: наборка ПК, Замовлення №204502675653

Советую,все отлично(цена,качество,отношение к покупателю)
Viktor Bozhok рекомендує цей магазин
16 червня 2020

Купив: AMD Ryzen 5 3600X (100-100000022BOX) Matisse, Замовлення №113792410

Молодці! Рекомендую!
FUJIN рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 березня 2020

Купив: GIGABYTE GeForce GTX 1070 WINDFORCE OC (GV-N1070WF2OC-8GD), Замовлення №402128562

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, асортимент

Сказали отправят такую же карту.
John Odessa рекомендує цей магазин
28 лютого 2020

Купив: SSD накопичувач Lexar NS200 480 GB (LNS200-480RBNA), Замовлення №101695147

Приятно был удивлён, что не пришлось таранить этот ссд с амазона, ибо у этого магазина оказался приятный ценник на уровне штатов и отправка без предоплат - что ещё нужно? Рекомендую.
Людмила Лушина рекомендує цей магазин
26 лютого 2020

Купив: Повітряне охолодження Deepcool GAMMAXX 300 (DP-MCH3-GMX300)

Заказ выполнили быстро.Отправили в тот же день.Консультант Михаил очень внимателен и терпелив.Спасибо ему.Товар оплатила сразу чтобы не терять деньги за пересылку с Новой почты.Кулером довольна более чем! Тихий.Хорошо охлаждает! Установила его без проблем(тем более что и термопаста нанесена уже).Магазину можно доверять! Людмила
Андрей Буц рекомендує цей магазин
6 лютого 2020

Купив: Gigabyte GeForce GTX 1070 TI

Оставив запрос «перезвонить мне» на сайте, со мной связались в течении двух минут. Заказывал три позиции и все без проблем были в наличии. Договорились о доставке и оплате, отправили на следующий же день. Видеокарта пришла в идеальном состоянии, коробка в плёнка все заглушки на месте еще и скидочку сделали. Ребята молодцы и стараться, советую к покупке)
Анна рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Купив: Комутатор некерований Tenda S105, Відеокарта MSI GeForce GTX 1080 TI GAMING X 11G

Сергей Кучеренко рекомендує цей магазин
29 листопада 2019

Купив: Материнська плата GIGABYTE GA-970A-DS3P

RoFl рекомендує цей магазин
24 листопада 2019

Купив: GameMax G536-W, Повітряне охолодження Deepcool GAMMAXX 300 (DP-MCH3-GMX300), Жорсткий диск Toshiba DT01ACA100, Блок живлення Chieftec GPC-600S, Відеокарта MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 3G OCV1, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Aegis (F4-3000C16D-16GISB), SSD накопичувач Kingston A400 240 GB (SA400S37/240G), Процесор AMD Ryzen 7 2700X (YD270XBGAFBOX), Материнська плата GIGABYTE B450M DS3H

Обслуживание хорошее. Прием заказа быстрый, уже через минуту мне перезвонили. Менеджер в доступной форме дал консультацию по выбору материнской платы и оперативной памяти для моей сборки. Все отлично функционирует.