Oleksii K. рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: Батарея универсальна Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh (BHR5121GL), Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN), Замовлення №100338964

Товар справді був у наявності (дивно про це казати, але це рідкість наразі, усі годують обіцянками). Магазин оперативно відправив товар. Повербанк оригінальний, не підробка. Товаром задоволений, рекомендую до співпраці
Олександр рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Baseus Amblight 30000mAh 65W, 6A, QC3.0, PD3.0, cable Type-C/100W (PPLG-A02), Замовлення №100338957

Гарний магазин, адекватні ціни. Колектив ввічливий і знає свою справу!
Іван рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Комплект (кермо, педалі) Defender Forsage Drift (64370), Замовлення №100338612

Хороший магазин, толковый выбор товара. Цены хорошие. Доволен магазином!
Вова рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Миючий пилосос з аквафільтром Thomas PARKETT PRESTIGE XT (788572), Замовлення №100338726

Оперативно та якісно! Написав в чат для консультації на сайті, відповіли швидко!!!
Виктория рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Акустична система Harman Kardon Go+Play Mini White, Замовлення №100338294

Хороший магазин, дуже хороші хлопці. Швидко підібрали акустичну систему і зробили приємну знижку!
Евгений рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Sigma X-treme PQ39 ULTRA Black, Замовлення №100338249

Заказывал телефон. Консультант дал ответы на все вопросы интересующие меня. Товар прибыл на следующий день, после заказа. Все исправно работает, полная комплектация!
Aleksandr рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Конструктор LEGO Friends Будинок друзів на дереві (41703), Замовлення №100338466

Класный магазин! Интересная, простая и выгодная программа лояльности!!!
Валентин рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Baseus Bipow 30000mAh, PD/3.0/20W, QC/3.0, FCP, AFC, black (PPDML-N01), Замовлення №100337752

Заказывал себе павер, все супер! Точно такой же как на фото, работает отлично! Со мной общались очень вежливо!
Тарас рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Передня велофара Fenix BC25R Cree XP-G3 (BC25R), Замовлення №100338308

Все пройшло добре. Мені зателефонували і підтвердили замовлення. Товар відправили через день (обіцяли наступного), але мене це повінстю влаштувало (інші продавці пропонували відправку на кілька днів пізніше).
Алена рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Motorola G32 6/128GB (no charger) Mineral Grey (PAUU0027RS), Замовлення №100338140

Зашли на сайт по совету наших друзей. Действительно выбор довольно обширный. Всё что хотели - приобрели. Спасибо