Ким Иванов не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Чаша до мультиварки, Чаша для мультиварки Redmond RB-C515, Замовлення №42-19503733

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Доброго дня ми як магазин відправляємо всі товари в ідеальному стані, товар у нас тільки новий та запечатаний. Якщо ви з нової пошти забрали товар то це автоматично означає що ви не мали ніяких претензій до зовнішнього виду і комплектації, а тільки через деякий час виявили деформацію корпусу ми на жаль не зможемо оспорити з новою поштою цю ситуацію на ваш бік. Це аж ніяк не залежить від того чи іншого магазину, нова пошта працює з усіма магазинами по однакових умовах, і виключень не може бути. Завжди потрібно перевіряти товар не виходячи з відділення нової пошти, оскільки потім буде неможливо довести що це не ви його пошкодили.
Виталий рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Телевізор LG OLED55C2, Замовлення №100340369

Я знайшов у цьому магазині товар, який дуже давно шукав - радість від покупки була непередавана.
Світлана рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Ноутбук HP EliteBook 655 G9 (4K068AV_V5), Замовлення №100340427

Дуже гарна компанія. Завжди наявний величезний вибір товарів Досить давно вже тут замовляю
Nataliia Stepanenko не рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Хотів купити: Вудлище фідерне Brain Apex Double / 3.60m 3.25Lb

Відповідь представника «Q-TECHNO»
Дякуємо за зворотній зв'язок, нам відома дана ситуація, так на жаль дане відділення Нової Пошти не приймає посилки довжиною від 1.3 метрів про це ми були повідомленні тільки через кілька днів з того моменту як ваша посилка була передана на нову пошту. Вибачте за незручності.
Дарья рекомендує цей магазин
12 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF50/UA, Замовлення №100339876

"На фоне других аналогичных заведений сплошные плюсы: - клиентоориентированы - гибкая система скидок - техника чистая, без посторонних запахов - удобное время работы."
Сергей Борзенко рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: стандартна ковдра Вилюта Bamboo 200х220 (2000000018027), Замовлення №100339766

Ви неймовірні! Дуже дякую за професійний сервіс) Швидко зв'язались та відправили замовлення з подарунком
Yurec рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Мультитул Leatherman WAVE PLUS, синтетический чехол, карт. коробка (832524), Замовлення №42-19117997

Быстро связались и отправили вовремя
Віталій рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Електропила Зенит ЦПЛ-406/2800 Профі (833113), Замовлення №100339388

Гарний сервіс!Швидко,якісно,доступно!Женя професіонал своєї справи!Буду рекомендувати родичам і друзям!!
Євген рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Приціл Sig Sauer Combo Kit Romeo-MSR 2 MOA Red Dot, Juliet3-micro 3x22mm (SORJ72001), Замовлення №100339310

Товар відповідає вказаному на сайті. Ціна також актуальна. Після оплати відправили того ж дня. Спасибі!!
Эдуард рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Ноутбук Apple Apple MacBook Air M1 (MGND3UA/A), Замовлення №100339188

Чудово! Співробітники ввічливі та орієнтовані на покупця! Рекомендую!!!