Любовь Воробьёва рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P (7701331615), Замовлення №СФ- 0011052

Дуже сподобалося обслуговування. Завдяки професійним консультаціям була вибрана модель. Допомога була на кожному етапі покупки. Дякую Віталію за професійне обслуговування.
Александр Клевяник рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Газовый котел Immergas Eolo Mythos 24 2 E, Замовлення №СФ-0011006

Рекомендую цей магазин. Купляв у них котел опалення. Все пояснили та порекомендували те що треба. Профі своєї справи. Спілкувався з консультантом Віталієм. Він знавець своєї справи, за що йому вдячний.
Алекс Я рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: конденсаційний котел Bosch Condens 1200 W та коаксіальний горизонтальний комплект Bosch FC-Set60-C1, Замовлення №3917400090

Купував двоконтурний газовий конденсаційний котел Bosch Condens 1200 W та до нього коаксіальний горизонтальний комплект Bosch FC-Set60-C13x з офіційною гарантією від Bosch. Щиро дякую ТОВ «Інструментарію», що досить швидко стали учасниками програми «єВідновлення» та надали змогу розрахуватися карткою «єВідновлення» (для мене це було дуже важливо). Висловлюю окрему, особисту подяку менеджеру Віталію за персональний підхід та надану знижку. Магазин рекомендую!
pavpo1506 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Висоторіз Bosch UniversalChainPole 18 (06008B3100), Висоторіз Bosch UniversalChainPole 18 (06008B3100), Замовлення №1353

Купив з друзями висоторізи Bosch UniversalChainPole 18, товаром задоволені. Персонал магазину компетентний, в магазині при одержані менеджер Василь надав детальні роз'яснення з порядку експлуатації і зберігання, швидко відвантажив замовлення.
Тетяна Доленко рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: BOSCH Term 4000, Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P (7701331615), Замовлення №СФ-0010263

Чудовий магазин, все вчасно, як і обіцяли! Велике дякую за співпрацю!
Навроцька рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Обігрівач ISTO 30 under sink 1,2kWt IU3012/1h, Замовлення №СФ-0010680

Замовлення відправила ввечері, а вже зранку мені подзвонили ,товар який я замовляла не виявилося на складі, але мені було запропоновано іншу модель і все залагодилося. Моє замовлення опрацьовував компетентний і приємний в спілкуванні консультант Віталій, з відділу термотехніка. Дуже дякую
Yaroslav Yaroslav рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Електролобзик Bosch GST 185-Li (06015B3023), Замовлення №РН-0004005

працюю з магазином Instrumentarium третій рік, фактично весь інструмент придбаваю в них, все влштовує, цінова політика та наявність, широкий вибір аксесуарів. Сервіс на належному рівні, лайк менеджеру Андрію!
Відповідь представника «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного інструменту.
Виктор Маликов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Гравер Dremel 4250-3/45 (F0134250JJ), Замовлення №0004622

Благодарю за выдержку менеджера Андрея. Быстрая обратная связь. Буду обращаться еще!
Олександр рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Пильное полотно Bosch Expert Hollow Brick S 1543 HM 240x23x1.5 мм Модель: 2608900414, Замовлення № 68614 (СФ-0004518)

Приємні враження від роботи інтернет-магазину
234 234 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Электрический бойлер Bosch Tronic 2000 T 10 B mini, Замовлення №СФ-0010045

Рекомендую магазин. Менеджер надав якісну та вичерпну інформацію щодо різних брендів товару. Допоміг визначтися із моделлю бойлера.