dicoshotline не рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Хотів купити: Штучна ялинка TriumphTree Deluxe Slim Abies Nordmann зелена 2,15 м (8711473890204)

На сайті написано якщо замовите цей товар до 12:00 то відправка буде сьогодні. Замовив наложкою. Подзвонили - кажуть відправка протягом 3-5 днів і тільки по повній передоплаті
Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день! Щиро перепрошуємо за незручності. У нас на сайті є категорії з позначкою "prepay" що означає цю категорію товарів ми веземо під замовлення по повній передоплаті і термін доставки до 14 днів. Дякуємо за Ваше зауваження, будемо працювати над тим, щоб покращити сервіс та відправляти всі категорії в день замовлення.
Артур Коряк не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Хотів купити: Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-031 650VA LCD (EG-UPS-031), Замовлення №31288

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товар в магазині відсутній.
Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день! Щиро перепрошуємо, за таку ситуацію. На жаль під час оформлення Вами замовлення на сайті товар вже закінчився. Дякуємо за Ваше зауваження.
Алина рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Бензогенератор Forte FG3500 (440676), Замовлення №1/556 488

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відмінний персонал, здатний допомогти вам практично у будь-якому питанні. Товар приходить у короткий термін, і якісно упакований. І найголовніше, що ціни у цьому магазині просто відмінні.
Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день! Дякуємо за покупку та довіру до нашого магазину.
Tetyana98 рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Бензогенератор Forte FG3500

Замовляла на сайті АССОЛЬ бензогенератор, зі мною швидко зв'язалися та відправили замовлення. Привабила ціна генератора, оплатила одразу всю сумму, адже магазин АССОЛЬ є в місті де проживають мої родичі, вже потім я дізналася, що у цієї компанії є мережа магазинів по Україні, тому без сумнівів оплатила на перед всю суму. Вже через два дні генератор був у мене вдома, дякую магазину за оперативність. По роботі генератора нарікань не має, все супер. Магазину АССОЛЬ - довгих років та процвітання!
Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день! Дякуємо за покупку та довіру до нашого магазину. Ми раді, що Ви залишились задоволені.
JacK Nesen не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2022

Купив: Крышка для сковородки Krauf 25-45-058, Крышка для сковородки Gusto GT-8100-26

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив 2 позиції. Оплатив повну вартість замовлення (це була моя помилка). Прийшла посилка тільки з однією позицією... Сервісна підтримка "відморозилась"... Дуже не рекомендую, а якщо вже зв'язалися, то не робіть передплату.
Відповідь представника «Ассоль»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Перепрошуємо за таку ситуацію, але менеджер не "відморозився" а в чаті написав, що вияснить ситуацію та дасть відповідь. Оскільки посилка не була перевірена при отриманні, нам потрібен був час для того, щоб переглянути відео як пакували Ваше замовлення. Ситуацію вияснили, та менеджер написав Вам. Трапилась помилка і Вам відправлять частину Вашого замовлення, доставка буде безкоштовна.
Із задоволенням зміню свій коментар, але коли отримаю товар. Наразі для цього нема підстав. І доречі, менеджер написав очікувати дзвінка, якого так і не було здійснено...
29 серпня 2022 Відповісти
Юрий Юрий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 листопада 2021

Купив: Мультиварка скороварка мирта, Замовлення №15150

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал мультиварку 21.11.21 Прождал два дня.и тишина.никто не связывался.зашел на сайт в истории заказа стоит две надписи 21.11.21 мультиварка заказана 23.11.21отмена заказа. Если бы не зашёл в историю посмотреть ждал бы наверное долго.
Відповідь представника «Ассоль»
Здравствуйте, Юрий! У Вас в заказе был указан не верный номер телефона, +38(503)050-04-17. По этому мы были вынуждены отменить заказ. Проверьте, какой номер Вы указали в кабинете.
Andrii Babenko не рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Хотів купити: Пылесос Thomas Multi Clean X10 Parquet (788577)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

#14581 заказал через сайт Пылесос Thomas Multi Clean X10 Parquet (788577) товар был, была скидка на него -30%, на следующий день звонил им 2 раза, пока не сказали что программный сбой и так далее, и что товара по такой цене нету, он есть только за другие деньки, взамен не было предложено не чего, так и делай покупки в этом магазине. Нерекомендую
Кирилл Тиликин рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Плита Gefest 6300-02 0346, Замовлення №280

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Покупал газовую плиту и вытяжку, понравилось. Консультанты знают своё дело, советуют, спасибо. Рекомендую.
Відповідь представника «Ассоль»
Благодарим за отзыв и доверие! Мы очень рады, что Вы довольны нашим сервисом. Будем рады видеть Вас снова в нашем магазине!
Андрій Трофімов рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Купив: Смартфон Tecno POVA-2 (LE7n) 4/128Gb NFC Dual SIM Dazzle Black, Замовлення №442

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Сегодня получил свой долгожданный смартфон Tecno, заказывал 7.09 практически ночью. Менеджер перезвонила, всё уточнила и на следующий день выслали. Оплатил по факту получения без предоплаты.
Відповідь представника «Ассоль»
Благодарим за отзыв и доверие! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
Татьяна Сорокина рекомендує цей магазин
20 серпня 2021

Купив: Плойка Mirta HS-5114, Замовлення №401 932

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Заказывала здесь плойку Mirta. Оптимальную модель помог подобрать менеджер, которому отдельная благодарность за детальную консультацию и понимание клиента. Заказ оформила в телефонном режиме. Доставка быстрая, все пришло в целостности, есть гарантия. Все понравилось, буду обращаться еще.
Відповідь представника «Ассоль»
Спасибо за выбор нашего интернет-магазина! Мы очень рады, что Вы довольны нашим сервисом. Будем рады видеть Вас снова!