Alexey рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING, ІГРОВА ПОВЕРХНЯ DEEPCOOL (250X300) (MOUSE PAD), Замовлення №33504

Все ок. Купив відеокарти та коврик, швидко зв'язалися, все було в наявності як в на сайті. Ціна теж відповідала. Відправили швидко, на наступний день я уже отримав товар. Гарна упаковано. Рекомендую
Servus рекомендує цей магазин

Купив: Блоки питания, Замовлення №Бт0000006637

Заказал три блока питания, отправили в этот же день. Рекомендую!
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування
xanax. rar (xanax.rar) рекомендує цей магазин

Купив: Компьютер, Замовлення №05854

Vova Maliarchyk рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Комп?ютерні комплектуючі, Замовлення №20450860701957

Expensive Car рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Asus rog gtx1080ti, Замовлення №№БТ0000005875

Купував в цьому магазині не одноразово, хороша консультація та швидка доставка
Holytoxa рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: asus rog strix b650e-e gaming wifi socket am5 МОДУЛЬ ПАМ\'ЯТІ ADATA DDR5 32GB 6000MHZ XPG LANCER AX5, Замовлення №№БТ0000005643 №OCRT100328

Дуже гарний магазин, дуже швидко відправили. Буду ще замовляти та радити друзям.
Відповідь представника «COMPX.UA»
overstimt не рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: rx 580 4gb, Замовлення №БТ0000001377

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Дякуємо що знайшли час залишити відгук. Хотілося б поділитися з Вами інформацією, щодо цієї ситуації. На жаль дійсно бувають моменти, коли товар відображається в наявності на сайті, хоча його вже немає, тому що інформація на сайті оновлюється з деякою затримкою. Наші спеціалісти вже працюють над вирішенням даної проблеми. Наш менеджер запропонував Вам альтернативні варіанти. Один з важливих моментів це те, що з товаром Ви звернулися в сторонній сервісний центр, де нібито була виявлена проблема з відеокартою. Наші спеціалісти після повернення Вами товару, не виявили з ним ніякої проблеми. Наразі, кошти за пристрій було повернено в повному обсязі. Сподіваємось на Ваше розуміння, бажаємо Вам тільки приємних покупок.
Holfer рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: ВІДЕОКАРТА ASUS GTX 1070 8GB ROG STRIX (STRIX-GTX1070-8G-GAMING) (GDDR5, 256 BIT, PCI-E 3.0 X16) Б/В, Замовлення №№OCRT10032205

Купив відеокарту ASUS GTX 1070 8GB ROG STRIX, гарантія 3 міс, запропонували збільшити гарантійний термін, але я відмовився. Відправили на наступний день, все приїхало швидко, у оригінальній упаковці. Відюха вже в ПК, тому фотка тільки така)) Все швидко та якісно, рекомендую.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Mr kotes рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: SSD накопичувач GIGABYTE Gen3 2500E 500 GB (G325E500G), Материнська плата GIGABYTE Z790 AORUS PRO X, Замовлення №27568

Перед новим роком був майже єдиний магазин де була ця материнська плата за вигідною ціною, ще з акцією на SSD. Після замовлення одразу зв'язались, ввічливий консультант одразу розповів всю інформацію. Доставили материнську майже в зазначений термін, дуже добре запакували. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
Наталья Колдоб рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Ігрова гарнітура JBL Bluetooth-гарнітура Tune 560BT Black (JBLT560BTBLK), Замовлення №275181329

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.