Lepr рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: X4H.F7Z76ZGb.YA, Замовлення №X4H.F7Z76ZGb.YA

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування
Gordan Tumanov рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC, Замовлення №OCRT10033582

Отправили быстро на данный момент работает нормально.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Алексей Буриков не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: XFX RX 5700 XT Thicc III Ultra

Не знаю звідки стільки позитивних відгуків, але. Замовив відеокарту - в розмові з менеджером, все чудово, є на складі - відправляємо. Проходить 5 днів - і замовлення скасовується через телеграм-бота, найс сервіс хлопці. Ні пропозицій по заміні, ні будь-якої додаткової інформації. Відповідно з таким ставленням - не можу рекомендувати даний магазин.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Нам прикро, що виникла така ситуація з товаром, що Ви замовляли. Ми проаналізували Ваш випадок, та дійсно допустилися помилки в оформленні замовлення. Перепрошуємо, що виникла така прикра ситуація. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками та виправимось. Бажаємо Вам тільки приємних покупок!
Dima Verhal рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR80X, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR80X, Замовлення №35887

Денис Шендрик рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II (ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II) (sAM4, AMD B550, ATX), Замовлення №#35989

Придбав материнську плату для свого ПК. Все працює, вже насолоджуюсь роботою. Єдиний ньюанс, перед замовлення обрав "додаткове упакування"+35грн, а материнська плата приїхала обгорнута в один шар плівки... Ну це взагалі сюр. Не чесно якось.
Иван Ткаченко рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Компьютер, Замовлення №БТ0000008349

Moon Defender рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: оперативна пам\'ять g.skill, Замовлення №№БТ0000008582

Придбав 2 штучки оперативної пам'яті g.skill aegis ddr3 4 гб Все працює, дякую
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
Cara Dominus рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків G.Skill 16 GB SO-DIMM DDR5 5200 MHz (F5-5200S3838A16GX1-RS), Замовлення №10035282

Подзвонив. Замовив. Отримав. Було на якомусь віддаленому складі, але чекати довелось недовго.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Вадим Юрков рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Компютер, Замовлення №№БТ0000007631

БогданBogdan рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Відеокарта Sapphire amd rx 590 8gb pulse, Замовлення №20450870358897

Оперативна відправка товару, пока задоволений все працює