Cara Dominus рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків G.Skill 16 GB SO-DIMM DDR5 5200 MHz (F5-5200S3838A16GX1-RS), Замовлення №10035282

Подзвонив. Замовив. Отримав. Було на якомусь віддаленому складі, але чекати довелось недовго.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Вадим Юрков рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Компютер, Замовлення №№БТ0000007631

БогданBogdan рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Відеокарта Sapphire amd rx 590 8gb pulse, Замовлення №20450870358897

Оперативна відправка товару, пока задоволений все працює
Олександр Грабусов рекомендує цей магазин

Купив: darkflash ds9000 white, Замовлення №№OCRT10034956

Чудова якість обслуговування. Швидка відправка. Корпус приїхав цілим. Ціна відповідна.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Вдячні Вам, що залишили відгук про нашу роботу. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
Xbalanqueee не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: ПРОЦЕСОР AMD RYZEN 5 5600 (100-000000927) (SAM4, 12T, 4.4 ГГЦ, TRAY), Замовлення №34419

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

KittyWasalono рекомендує цей магазин

Купив: ІГРОВА ПОВЕРХНЯ HYPERX PULSEFIRE MAT M, Замовлення №№OCRT10034702

Михайло Василенко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Персональна збірка ПК, Замовлення №0005844

Дякую магазину Compx за якісну збірку ПК. Всі етапи від спілкування з консультантом до видачі пройшли швидко,приємно та якісно! Це моє перше замовлення але всі наступні будуть точно в Compx.ua.
Thor Steinar рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Індивідуальна збірка ПК, Замовлення №6751

LEXXgad рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Коплетуючі для Пк, Замовлення №00197

Sasha Chernuk рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: материнстка плата maxsun cheallenger B560M (MS challendger B560M)s1200,intel B569M mikro1ATX, модуль памяті patriot DDR4 32GB(2*16) viper 4 bleckout 3000 MHz (PVB432G300C6K), Замовлення №#34136