25 січня 2022

Хотів купити: Rowentz Studio DRY CV5372FO, Замовлення №16956

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не тратьте свое время и нервы на этот магазин. На странице магазина товар в наличии. Делаешь заказ - приходит подтверждение на эл.почту - ждешь - тишина - пытаешься связаться с магазином - тебе рассказывают, что проблема с оформлением и т.д., но обещают сделать повторный заказ - ждешь - через некоторое время опять пытаешься связаться - отсутствие товара. В итоге: потерянное время. Остаток: негатив о магазине.
Юля Юрчук не рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: фен Rowenta studio dry cv5372 fo, Замовлення №16454

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Karinchik рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Ваги кухонні Tefal OPTISS BC5004

Замовляла ваги від тефаль. Все прийшло у відмінному стані, гарантійний талон заповнений. Буду замовляти ще!
typeyournickname рекомендує цей магазин
10 листопада 2021

Купив: Каструля TEFAL Intuition, Замовлення №16018

Товаром та процесом покупки задоволений. Жодних ексцесів. Рекомендую !
Марина Семеняка не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2021

Хотів купити: Пилосос ручний Philips SpeedPro Aqua FC6728/01, Замовлення №16049

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Сделала заказ 07.11 в 8 вечера. Спустя 2 дня не перезвонили. Учитывая что сумма заказа не маленькая, ожидала большей заинтересованности магазина. Даже не знаю стоит ли ждать.
Anastas_Fedko рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE620D

Дякую консультантам магазину за чуйність, підібрали гарну мультиварки! Буду ще замовляти
Андрей1987work рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Купив: Сушка DEX DFD-515S, Замовлення №E38479

Покупал в этом магазине впервые, сделал заказ и через пару минут менеджер мне перезвонил и согласовал условия для отправки товара. Товар отправили быстро, понравилась бесплатная доставка, рекомендую!
Андрій Милик рекомендує цей магазин
11 вересня 2021

Купив: Мультиварка moulinex_quickchef_ce430834

Бездоганно. Допомогли з вибором мультиварки з українським меню. Швидке виконання заявки. Рекомендую
Ana15 не рекомендує цей магазин
16 серпня 2021

Хотів купити: Пральна машина автоматична LG F2J5HS6W

Заказанной модели нет в наличии, но есть аналогичная, только дороже. Нехорошо обманывать.
Nikolay74 рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Електрогриль притискний Tefal GC712D34 OptiGrill+

Всем рекомендую, отличный магазин!!! Оформление заказа прошло быстро и доставка прекрасная.
Відповідь представника «е-Кошик»
Николай, спасибо Вам за отзыв. С уважение, Команда Интернет-магазина е-Кошик