Valintin рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Dt8270, Замовлення №27521

Спасибо магазину все приятную цену и бесплатную доставку, все ок
Towards Anton рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Cy851

Після оформлення замовлення зі мною зв’язалися для уточнення деталей доставки. Попросив додатково запакувати і доставити на адресу поштою. Все пройшло відмінно, я задоволений.
Максим Поштар рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Fc6904

Приємний та відповідальний персонал. Гарно працюють і роблять подарунки)
Petr Grib рекомендує цей магазин
9 липня 2022

Купив: Дегідратор DEX 515S, Замовлення №21199

Доставка безкоштовно, товар відповідає опису. Ціна виявилася на день покупки найнижчою. Всі питання вирішувалися оперативно у телефонному режимі.
Дмитро Ковба рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: Електрогриль притискач Tefal GC706D34, Замовлення №E2290

Купував цьому інтернет магазині, все якісно, а головне що дешевше ніж в інших магазинах. Рекомендую, відправили швидко
Yuiry Lobickiy рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Tefal FV5735

Отличный утюг, без излишеств. Магазин доставил товар по почте. Доставку сделали бесплатно. Гарантия прилагалась.
Мацибор Наталия рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Moulinex me626

Делала заказ по телефону, купила по акции мясорубку. В подарок дали насадку для мясорубки томатопресс, что очень порадовало.
Зорянская Люда рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: Відпарювач Philips GC362/80

Понравилась официальная гарантия и подарок к отпаривателю. Менеджеры видно что квалификацированные ребята. Грамотно консультируют по товарах.
Zuryan Victor рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Mg7745

Заказал по телефону. Доставка была бесплатная. Все хорошо организовано. Рекомендую.
Сергій Благін рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Tefal fv5697

Мені сподобався магазин. Рекомендую його.