Вадим Кривонос рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: Gf rtx 3070, Замовлення №2383

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб Ви були задоволені співпрацею з нами!!! Будемо знову Вас чекати в нашому магазині!!
Александр Осадчий рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопитель формата mSATA Kingston KC600 на 512 ГБ, Замовлення №2362

Заказал и купил товар в этом магазине. Так как сейчас война, он отправляет только после полной предоплаты. Прислали документы с гарантией и товаром двумя посылками. Все пришло вовремя и то, что заказывал. После апгрейда мой старенький lenovo b590 стал ракетой))) Также с документами продавец прислал карточку с промокодом, который даёт скидку на последующие покупки в их магазине. Магазин однозначно рекомендую!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо, що Ви залишились задоволені співпрацею з нами!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині за новими придбаннями!!
RomanBorets рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-адаптер Grand-X BT50G

Все добре. Замовлення отримав, єдине що здивувало відправили талончик й візитку запакованими окремо поштою.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук. Наразі це вимушена міра щоб скоротити час на логістику. А то не просто візитка, а промо-код на знижку при наступній покупці))) Сзаду зітріть захистне покриття та побачите код, який можна буде використати при наступному замовленні!! Сподіваюсь воно буде вже скоро))
Владимир Зародюк рекомендує цей магазин

Купив: SSD 512GB GOODRAM CX400 Gen.2 2.5, Замовлення №2377

Магазином, товаром и общением с менеджером очень доволен.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб Ви були задоволені співпрацею з нами!! Будемо Вас чекати за новими покупками в нашому магазині!!!
Alex х Ts рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: GF RTX 3060 12GB GDDR6 Dual OC Palit (NE63060T19K9-190AD) NE63060T19K9-190AD

Рекомендую! Товар отримав вчасно, підтримка супер, краща ціна на ринку
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб кожен наш клієнт залишався максимально задоволеним та отримував товар в найкоротші строки!!! Будемо знову Вас чекати в нашому магазині!!
Петро Кожевников рекомендує цей магазин
22 квітня 2022

Купив: HP 255 G8 (3V5H6EA) FullHD Dark Ash Silver

Оперативна робота, приємне спілкування. Роботою магазина повністю задоволений. При необхідності звернуся ще раз.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб всім нашим клієнтам було приємно з нами працювати та вони повертались знову!!!!
Albert Kobyakov рекомендує цей магазин

Купив: Зарядное устройство Liitokala Lii-100B, Замовлення №2263

Покупал здесь зарядное устройство для аккумуляторов. Поддержка отвечала быстро. На второй день после оплаты товар отправили. При каждой смене статуса приходит уведомление на почту.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Ми намагаємось усім нашим клієнтам надати самий кращий сервіс та щоб усі могли якнайшвидше отримувати товар тому що часи важкі і від наявності товару може дуже багато залежати!!! Будемо знову Вас чекати за покупками в нашому магазині!!!
kostyaprodan рекомендує цей магазин

Купив: GeForce RTX 3080 Ti Suprim X 12G, Замовлення №2309

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб кожен клієнт отримав якомога швидше свій товар та найкращу якість обслуговування!!! Особливо під час війни, коли важлива кожна хвилина. Будемо знову Вас чекати в нашому магазині!!!
Lelouch Britannia рекомендує цей магазин

Купив: Palit 2060 12gb

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Условия оплаты изменились на момент заказа из-за. Не хороших заказчиков, как мне сообщили Но товар пришёл, работает
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук. Нажаль ми були вимушені прийняти рішення про відправку тілько по повній оплаті так як дуже багато людей замовляли товар в декількох магазинах одночасно і потім не забирають його...... Нажаль товар на складах скінчується та зараз важливо щоб його отримала людина якомога швидше, а якщо його "катати" туди-сюди тому що хтось "передумав" то людина, яка потребує цей товар може його не дочекатись. А іноді це життєво важливо отримати товар якомога швидше. Ми будемо дуже раді бачити Вас знов в нашому магазині!!!
Я вас понимаю Не смотря на это я остался полностью доволен, гарантия пришла и сам товар
19 квітня 2022 Відповісти
Представник магазину «dp-shop»
Ще раз дуже дякуємо Вам за довіру та плідну співпрацю!!! Будемо з нетерпінням чекати нових Ваших замовлень в нашому магазині!!!
19 квітня 2022 Відповісти
Maria5282 рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Купив: Беспроводной адаптер TP-Link TL-WN727N, Замовлення №1932

Оперативная работа, быстрая доставка. Товар в надлежащем виде и в рабочем состоянии. Покупкой осталась довольна
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб в цей нелегкий час всі наші клієнти отримували максимально якісний серввіс та товар!!! Будемо Вас знову чекати в нашому магазині!!!