John Karter рекомендує цей магазин
10 квітня 2022

Купив: SSD накопичувач TEAM CX1 960 GB (T253X5960G0C101), Замовлення №2111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «dp-shop»
Ми дуже вдячні Вам за відгук. Нажаль зараз ситуація вимушує робити дві відгрузки щоб Ви могли якомога швидше отримати Ваше замовлення. В якості компенсаціі в документах надають картку з промокодом на знижку. Всім людям, яким не потрібна така компенсація ми сплачуємо доставку документів за наш рахунок. Але для цого треба було звернутись до менеджера та повідомити про це. Система автоматично настроєна, що всі відправки йдуть за рахунок отримувача тому що раніш не будо такої практики "двох відправок". Нам прийшлось пійти на такі міри щоб всі наші клієнти могли якнайшвидше отримати товар так як в деяких випадках це дуже важливо. Ви можете вислати нам за наш рахунок скрейч карту із пакета документів і ми Вам компенсуємо вартісь доставки та відв'яжемо всі промо які наші маркетологи наразі роблять та готують.
Valeriy103 рекомендує цей магазин
9 квітня 2022

Купив: Веб камера Maxxter WC-HD-FF-01, Замовлення №1766

Замовляв на сайті веб-камеру.Спочатку вибір впав на Sven.Оформив замовлення;через досить короткий термін зі мою зв'язався менеджер і повідомив,що на жаль,на цей момент можливості доставити потрібну мені камеру не можливо в зв'язку з бойовими діями(неможливо вивезти зі складу).З допомогою менеджера дуже оперативно підібрали з наявного асортименту саме те,що було мені потрібно.Висловлюю велику вдячність працівникам за оперативність і бажання допомогти.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Ми завжди стараємось щоб кожен наш клієнт отримав максимально добрий сервіс та товар, який йому потрібен!!! Будемо чекати Вас знов в нашому магазині!!
Григорий Пустовой рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: GF RTX 3070 8gb GDDR6 ventus 3x MSI, Замовлення №2223

Заказал видеокарту RTX 3070 по полной предоплате. Оплатил на карту всю сумму заявленную на сайте и спустя несколько дней получил свой заказ. Всем доволен и могу рекомендовать данный магазин. Менеджер всегда был на связи и отвечал на мои вопросы. Документы получил из г. Днепр, а сам товар из г.Стрый. Сейчас довольно опасно заказывать по полной оплате, но данный магазин выполнил свои обязательства в полной мере.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Нажаль зараз щоб зменшити час на отримання товару ми вимушені зі складу напряму відправляти товар, а з головного офісу документи. Але ми впевненні, що скоро буде наша перемога та всі ми повернемось в нормальний гріфік роботи!!! Дуже сподіваємось, що це не було для Вас незручністю.....
Ivan Kotliar рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: MSI GeForce RTX 3050 GAMING X 8G

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Спочатку вагався купувати по повній предоплаті, але ризикнув. Покупкою задоволений, магазин рекомендую!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!! Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені співпрацею з нами!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині!!!
Андрей Маслак рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: GTX 3070TI, Замовлення №2053

Оставил заявку на сайте в течении полу часа перезвонили все рассказали, после все оплатил и мне отправили две видеокарты, никактх проблем небыло
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб у цей не простий час наші клієнти отримували якомога кращий сервіс та мінімальні строки доставки товару!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині!!!
Sergey Burma рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб всі наші клієнти були задоволені та повертались знов за покупками до нашого магазину!!!
Назарій Лозовий рекомендує цей магазин

Купив: Netis wf2408, Замовлення №1754

Відповідь представника «dp-shop»
Щиро дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб кожен з наших клієнтів залишався максимально задоволеним співпрацею з нами!! Чекаємо нових Ваших покупок у нашому магазині!!!
Igor рекомендує цей магазин

Купив: ASUS DUAL-RTX3060TI-8G-MINI-V2

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб кожен з наших клієнтів залишався максимально задоволений співпрацею з нами!!! Дуже чекаємо Вас знов за покупками в нашому магазині!!!
Дмитрий Шестаков рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: Сетевой адаптер TP-LINK UE200, Замовлення №2140

Отгрузили очень быстро, сервис оставил приятное впечатление
Відповідь представника «dp-shop»
Спасибо огромное за отзыв!!! Мы очень рады, что Вы остались довольны работой с нами!!! Ждем Вас снова в нашем магазине!!
Владлен Гальченко рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: GF GTX 1650 4GB GDDR6 TUF Gaming OC Asus (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING)

Отличный магазин. Самая низкая цена которую я нашел . Обслуживание отличное, перезвонили в течении часа после заказа. Если интересовали какие-то вопросы писал на сайте в чате , отвечали сразу же. Доставка за 4 дня что довольно быстро в данный момент. Сделал полную предоплату так как сейчас все магазины отправляют только по ней и dpshop не исключение , по понятным нам причинам . Магазин рекомендую )
Відповідь представника «dp-shop»
Спасибо большое за теплый отзыв!!!! Мы очень рады, что Вы остались довольны работой нашего магазина!!! Ждем Вас снова в нашем магазине!!!