Відгуки dp-shop | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин dp-shop

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
9.3 з 10
Вибрані 74 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

9.4
9.4
9.3

• 24 червня 2022 р.

Магазин швидко зв'язався зі мною, ціна була одна з найнижчих, відправили ще окремою посилкою документи, сам товар прийшов після документів, запаковано добре, товар новий, все супер, дуже дякую магазину)))

Відповідь представника «dp-shop»

Даже вдячні Вам за відгук!!! Дві посилки це міра щоб економити час логістики та щоб Ви якомога швидше отримали товар, а не чекали переміщення між нашими складами 2-3 дні. Та й документи ми відправляємо за наш рахунок)) Будемо чекати Вас знов в нашому магазині за новими придбаннями!!!

Radeon™ RX 6950 XT GAMING X TRIO 16G

• 23 червня 2022 р.

Відповідь представника «dp-shop»

Доброго дня. А Ви можете розповісти чому саме поставили негативний відгук про магазин?

MicroSDXC 128GB UHS-I/U3 Class 10 Patriot EP A1 R90/W80MB/s + SD-adapter (PEF128GEP31MCX)

• 22 червня 2022 р.

Все быстро, четко и корректно!

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Якісний сервіс та якісний товар наша першочергова мета!! Чекаємо Вас за новими придбаннями в нашому магазині.

Блендер погружной CECOTEC PowerGear 1500

• 19 червня 2022 р.

Прийшло швидко, працює нормально, дякую магазину!

Відповідь представника «dp-shop»

Дякуємо Вам за відгук!!! Будемо чекати Вас знов в нашому магазині за новими придбаннями!!!

Гарнітура

• 19 червня 2022 р.

В цьому магазині ціна була найнижчою і, водночас, дуже схвальні відгуки, тому вирішив придбати відеокарту тут. Вийшло з другої спроби тому, що з першої не встиг: карту вже хтось купив. Але через день вона знову з'явилася і я її замовив. Вказував іншого отримувача, але вислали на мене. Зв'язався з магазином через чат сайту, мені передзвонили і проблему швидко вирішили. В цілому сервісом задоволений, особливо в контрасті з іншими недорогими магазинами.

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за розгорнутий відгук про наш магазин!! Ми намагаємось надати нашим покупцям найкращий сервіс!!! За помилку при відправці вибачаємось))) Будемо знову Вас чекати в нашому магазині за новими придбаннями!!!

ASUS ROG-STRIX-RTX3060TI-O8G-V2-GAMING

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за відгук!! Будемо знову Вас чекати в нашому магазині!!!

Видеокарта Palit GeForce RTX 3070 GamingPro V1 (NE63070019P2-1041A/LHR)

• 19 червня 2022 р.

Первый раз покупал в данном магазине , со мной связались быстро , все оформили четко и быстро , за что особое спасибо менеджеру Сергею . Все пришло упакованным в лучшем виде , гарантийка , чеки все как положенно за что респект магазину . Мои наилучшие рекомендации , магазин отличный , персонал вежливый .

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Ми раді, що співпраця з нами Вам надала тільки гарні емоції!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині!!!

Asus Rog Strix rtx 3070 OC V2

• 17 червня 2022 р.

На момент замовлення ціна у цьому магазині була найнижчою серед цін на ринку. Товар відправили з передоплатою в 500 грн, решту оплатила накладеним платежем. Перевірила на пошті - очікування були виправдані, дійсно симпатичний та потужний пилосос для авто. Подивимося як він себе проявить на практиці. Дякую Dp-shop за чесну співпрацю.

Відповідь представника «dp-shop»

Дякуємо Вам за відгук!!! Для нас першочергова задача щоб кожен замовник отримав максимально якісний сервіс та товар в найкоротші строки!!! Вибачте за часткову передплату, але це вимушена міра щоб відсіювати замовників, які не впевнені в придбанні та любителів замовити в декількох магазинах......

Пилосос Cecotec Conga Rockstar Micro 12000

• 17 червня 2022 р.

Все чудово, найкраща ціна, відмінний сервіс, дуже дякую, надіюсь на покупки у вас в майбутньому!

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за відгук. Для нас дуже приємно, що Ви настільки задоволені співпрацею з нами. Ми також сподіваємось, що Ви станете нашим постійним покупцем!!!

Видеокарта AMD Radeon RX 6700 XT 12GB GDDR6 Dual OC Asus (DUAL-RX6700XT-O12G)

• 14 червня 2022 р.

Якщо стисло, то можна описати цей магазин, як "від людей - для людей".
Натикнувся на dp-shop через порівняння цін на hotline, передивившись відгуки - вирішив придбати, так як ціна на такий ж сетап у інших магазин був порядку на 2 тисячі більше. Одразу попередили за передплату, все пройшло нормально і швидко (600 гривень за суму замовлення 7589). Одразу після внесення коштів менеджер відписав і оновив статус замовлення.

Оформляв посилку накладеним платежем і переглядаючи посилку на пошті, на розгорнути

Відповідь представника «dp-shop»

Дуже дякуємо Вам за настільки розгорнутий відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб кожен наш клієнт отримав максимально якісний сервіс та товар. За пошкодження коробки з кулером нам дуже прикро, мабуть на НП дійсно є дуже сильні люди, шо трохи продавили коробку))) Будемо Вас знов чекати в нашому магазині!!!!

AMD Ryzen 5 5600X tray & Cooler Master Hyper 212 Black Edition